#1 2022-10-07 15:50:14

Lucky
Учасник
Зареєстрований: 2022-10-07
Повідомлень: 2

Raspberry Pi 4 між контролером польоту та приймачем

У мене є TBS Crossfire Micro TX, Nano RX і Raspberry Pi 4, я ще не купив контролер польоту, тому що у мене проблема:

Поки дрон не отримає спеціальну команду від передавача - я керую дроном в ручному режимі, але як тільки вона отримана, дроном повинен керувати алгоритм Raspberry. Не знаю як саме реалізувати щоб і малина і ресівер мали доступ до флайт контролера, тому прошу вашої допомоги

Неактивний

#2 2022-10-09 20:49:24

Mishka
Учасник
Зареєстрований: 2019-11-18
Повідомлень: 93

Re: Raspberry Pi 4 між контролером польоту та приймачем

Гадаю, що можна включити ресівер напряму через RPi4, щоб RPi працювала на кшталт проксі. Так, принаймні, якщо ви втратите зв'язок, RPi буде це знати. А також така схема могла б дозволити підключити декілька приймачів різної частоти.

Неактивний

#3 2022-10-09 21:00:25

Mishka
Учасник
Зареєстрований: 2019-11-18
Повідомлень: 93

Re: Raspberry Pi 4 між контролером польоту та приймачем

А, да, якщо питання про рівні напруги (3.3В для RPi та 5V для трансівера), то потрібен якийсь перетворювач рівня: https://arduino.ua/cat94-preobrazovateli-yrovnei

Неактивний

#4 2022-10-10 20:06:19

Lucky
Учасник
Зареєстрований: 2022-10-07
Повідомлень: 2

Re: Raspberry Pi 4 між контролером польоту та приймачем

Так це мабуть найоптимальніший варіант, а з малини підключити до фк, треба тільки по роз'ємам подивиться шо як куди)

Mishka пише:

Гадаю, що можна включити ресівер напряму через RPi4, щоб RPi працювала на кшталт проксі. Так, принаймні, якщо ви втратите зв'язок, RPi буде це знати. А також така схема могла б дозволити підключити декілька приймачів різної частоти.

Неактивний

Швидке повідомлення

Введіть повідомлення і натисніть Надіслати

Підвал форуму