Ви не увійшли.
Сторінки 1
Доброго дня! Я людина нова на форумі, пошуком не знайшов потрібної інформації. Прохання допомогти у вирішенні питання по модулях bluetooth.
Зробив протиугінну систему на авто на базі ардуіно по типу "мітки" BLE. Функціонал елементарний: є "slave" в радіусі дії - "master" HIGH pinStatus на ардуіно - авто завелось. Мітка втрачена - є можливість завезтись з смартфону по коду або комбінацією з клавіш. Міток добавляти хоть млн.
Але є дуже великий баг цих модулів HM/HC/AT- вони "криві": master не запам"ятовує декілька MAC та шлюзи підлеглих модулів (white list), хоча хуямао заявляє, що це так. Працює 1:1, а не 1:3 (max)
1) Як сформувати "білий список" master-пристрою / модулів slave (неодночасно) без очищення пам"яті мастер?
Офіційний ХуяМао не дає відповіді на запити.
2) Де купити в Україні реально працюючі, провірені модулі?
Лежить гора AT-09, HM-10 з алі від різних продаванів - гавно
ESP - не підходить
Неактивний
Может тут
http://microsin.net/programming/avr/hm- … dules.html
что-то найдете.
Активний
Попробуйте один из модулей nRF52. Они не совместимы с Arduino, но c SoftDevice вы получите до двадцати одновременных ролей в каждом модуле. Возможно, Zephyr может поддерживать больше, пока не разбирался.
Также интересно, почему не подходит ESP32?
Неактивний
nRF52 - варіант цікавий, розглядав, але він занадто габаритний, ціна, не являється низько енергозатратним - так як і esp + з мінусів - сканується мережа, CR2032 - не потягне, а на Li-po - суттєве збільшення конструкції брелока.
Треба добити до кінця почате з блютузами, вірніше, воно працює, але можна краще.
Неактивний
значить так: питання необмеженого "білого списку" вирішив програмно. Відтестив - фунциклює. А ось, якщо хтось має оригінального хуямао (замовленого напряму з таобао) - готовий купити заради інтересу.
Всім гарного дня!
Неактивний
nRF52 - варіант цікавий, розглядав, але він занадто габаритний, ціна, не являється низько енергозатратним - так як і esp + з мінусів - сканується мережа, CR2032 - не потягне, а на Li-po - суттєве збільшення конструкції брелока.
Цена колеблется от 2 до 30 долларов за модуль.
А вот в остальном позволю себе с Вами не согласиться. Потребление nRF52 в режиме ожидания - менее 1 мкА. В режиме передачи - около 10 мА. Если вы включаете брелок кнопкой и делаете это всего несколько раз в день, то от CR2032 такой брелок проработает больше пяти лет.
Микросхема nRF52 занимает размеры от 2.5х2.5 мм до 7x7 мм (в зависимости от модели), и вместе с антенной может уместится в размеры одной монеты. Известны устройства, которые одеваются на зуб, и при этом содержат и батарейку, и датчик для измерения кислотности в полости рта.
Недавно для похожих целей мне пришлось сделать модуль прямо с держателем батареи CR2032. Он имеет диаметр 25 мм (как 5 копеек) и содержит две кнопки на борту, RGB светодиод, а так же разъем, к которому на двусторонний скотч можно присоединить свой собственный модуль (у меня есть готовый инерционный модуль на 9 осей, и солнечная зарядка для аккумулятора ML2032, чтобы можно было его оставить в труднодоступном месте):
Торчащие "уши" - это крепление и разъем Tag-Connect для подключения отладчика. Оба можно смело отрезать в случае ненадобности.
Неактивний
Сторінки 1