#1 2023-10-08 16:29:06

Steroid
Учасник
Зареєстрований: 2023-10-08
Повідомлень: 2

Шукаю пораду як усунути стрибки напруги на одній з фаз

У будинок заведено 3 фази, і дуже часто таке буває що на одній з фаз 260-285В, інші дві тримаються в районі 210-240В, буває і навпаки що одна з фаз дуже сильно просідає, до 170В, інші знаходяться в нормі 210-240В. В будинку є потужні споживачі, такі як електроплита(3х фазна), електромотори, бойлер, електрокотел, але ці стрибки напруги не пов'язанні з ними (за моїми спостереженнями). На щитку стоїть 3 реле напруги, і буває таке що ще з 5:00 години ранку, або пізно ввечері, коли нічого в будинку не включено починає вибивати якусь з фаз бо на ній завелика або замала напруга. Хоча, на лічильнику показує напругу по фазах в нормі, в межах 190-240В, та фаза яку вибиває буде відрізнятись від інших(напруга на ній буде до 240). Але коли я міряю мультиметром то на тій фазі 260В+. Питання, що порадите, хто з таким стикався, як вирішувати це?  потрібно ставити якісь стабілізатори напруги чи можливо то якось лікується?

Неактивний

#2 2023-10-08 17:13:27

Васятко
Гість

Re: Шукаю пораду як усунути стрибки напруги на одній з фаз

Steroid пише:

як вирішувати це?

Яким боком тут форум ардуіно? Звертайтесь до постачальника якому платите за електроенергію.

#3 2023-10-08 17:41:31

Steroid
Учасник
Зареєстрований: 2023-10-08
Повідомлень: 2

Re: Шукаю пораду як усунути стрибки напруги на одній з фаз

Васятко пише:
Steroid пише:

як вирішувати це?

Яким боком тут форум ардуіно?

Та розумієш, без електрики ні одне ардуіно нажаль не робить( У мене є юпс та деякі прилади мають резервне живлення, але буває таке що вони взагалі не можуть за цілий день зарядитись нормально і нічого не працює

Васятко пише:

Звертайтесь до постачальника якому платите за електроенергію.

Проблема в тому що уже нема сил з ними сперечатись, у них на трансформаторі все ок(в межах норми), на лічильнику все ок(в межах норми) показує, кажуть що проблеми на моїй стороні, хоча як то вирішувати я хз

Неактивний

#4 2023-10-17 13:15:16

Гiсть
Гість

Re: Шукаю пораду як усунути стрибки напруги на одній з фаз

Steroid пише:

Питання, що порадите, хто з таким стикався, як вирішувати це?

Можна роками дзьобати енергетиків, щоб вони виправили баланс по фазам чи замінили трансформатор або кабель, але знайомий поставив великий коштовний стабілізатор і горя с тих пір не знає.

#5 2023-10-17 13:19:08

Гiсть
Гість

Re: Шукаю пораду як усунути стрибки напруги на одній з фаз

А в мене у квартирі у хрущьовці лише нуль в будинку трохи відгорав і тоді напруга гуляла 100...300, поки зовсім не відпало. Але то інший випадок.

Швидке повідомлення

Введіть повідомлення і натисніть Надіслати

Підвал форуму