Ви не увійшли.
Суть проєкта: девайс керує сервоприводом, який повертає стрілочку (на кшталт компасу) і ця стрілочка завжди показує на певну точку на карті. Або (в залежності від вибору при запуску девайсу) завжди показує на певний азімут.
Неактивний
Я правильно розумію, що це не просто компас, який показує фіксований азимут, а задаються GPS координати цільової точки, прилад отримує свої GPS координати, напрям з компаса, робить розрахунки і показує напрям на цільову точку?
Неактивний
"Девайс" вже існує, називається - гіроскоп
Приблизно так.
Прилад считує координати GPS свого стартового положення. Потім прилад переміщують, наприклад, за 50 км від стартової точки. Стрілка завжди показує на стартову позицію допускається +/- 2...3 градуси (до 5 градусів максимум, але не бажано).
Стрілка повинна повертатись навіть в умовах придушення GPS, там скоріше за все треба буде задіяти компас або датчик положення. Прилад буде встановлений на літальному апараті з польотним контроллером.
Можливо це реалізувати як компас. Початковий азімут встановлюємо при старті, далі компас управляє сервоприводом. А якщо є сигнал GPS , то положення стрілки уточнюється і пріоритет в такому разі за GPS. Використати контролер літального апарату.
Неактивний
Початкова задача - азимут між двома геодезичними координатами - чисто тригонометрична, розвяже і школяр.
Для нової постановки задачі (без GPS) уже потрібні акселерометри, щоб відчувати власне переміщення в просторі, гіроскопи, щоб відчувати повороти, не дуже простий алгоритм і не дуже повільний процесор, щоб все це в реальному часі обраховувати. Такі пристрої вже є готові, пошукайте за словосполученням "інерційний датчик".
Неактивний
Можливий компромісний варіант - при недоступності GPS зберігати останній обчислений азимут, при появі - обчислювати актуальний. Будете мати хоч приблизний напрямок на зону, де вже GPS доступний.
Неактивний