#1 2024-05-07 00:09:32

Fok
Учасник
Зареєстрований: 2024-05-06
Повідомлень: 4

Хлопці потрібна допомога , з CNC shild v4

Зробив домашній станок для плазменної різки , але вже задовбався з цим ардуіно постійно горять або ще шось ,  я не дуже в електроніці, робив і на shild v3 зараз переробив на shild v4 .
Зараз проблема такого характеру коли ардуіно підключена по USB все працює іде виконання программи , як тільки підключаю живлення 12в перестає відповідати навіть ресет не допомагає тільки потрібно вимикати живлення і usb.
У наявності дві плати нано симптоми однакові на обох .
CNC-Arduino-Nano-Shield-v4-A4988-sterownik-CNC
3453037250_w640_h640_3453037250.jpg
використовую такий шилд, 2 драйвери A4988 x,y , та реле для ввімкнення запальника на плазмі .

декілька днів назад всепрацювало потім вийшла з ладу нано, перестала підключатись до компа , замовив нові прошив але тепер такий трабл ... вже не знаю що і робити .

Неактивний

#2 2024-05-26 08:12:50

theoristos
Учасник
Зареєстрований: 2018-08-02
Повідомлень: 33

Re: Хлопці потрібна допомога , з CNC shild v4

Ух. Плазму. На дешевой борде "питание не более 12 вольт".

Какой блок питания? Нет ли у него пульсаций/выбросов выше 12 вольт?

Куда и как именно подключаете питание? И собственно ардуинки и моторов.

Как у вас с наводками? Особенно при включении плазмы и схожих пробкотронов. Как/куда вообще подключается плазма и какой она мощности?


Вобщем, я б очень внимательно смотрел что там творится на линиях питания, особенно при включении всякого и переходных процессов. И попытался понять - в каком именно случае всё вылетает. Например, если играться двигателями с отключенной плазмой - работает ли?

Тут есть немного схожих страданий с платой:
https://www.instructables.com/How-to-Use-the-CNC-V4-Board-despite-Its-quirks/

Остання редакція theoristos (2024-05-26 08:14:48)

Неактивний

#3 2024-07-20 19:14:28

PolArt
Учасник
Зареєстрований: 2021-11-28
Повідомлень: 39

Re: Хлопці потрібна допомога , з CNC shild v4

Мав проблему з використанням такого шилда. Взяв шилд під Ардуіно УНО і ніяких проблем не виявлялось.
На закордонних форумах писали, що цей шилд під НАНО адекватно працює тільки з оригінальними Ардуінками. Не перевіряв, не знаю. Підозрюю, що там або проблема з трасуванням, або з ЮАРТ-ТТЛ конвертером, що не витягує по швидкості. В мене на УНО конвертер на мікроконтролері, тому все працює чьотєнько wink

Неактивний

Швидке повідомлення

Введіть повідомлення і натисніть Надіслати

Підвал форуму