Ви не увійшли.
Сторінки 1
https://pdf.lib.vntu.edu.ua/books/2017/Kernigan_1992_271.pdf
C++: базовый курс, 3-е издание - Герберт Шилдт
Неактивний
https://royallib.com/book/blum_dgeremi/izuchaem_arduino_instrumeti_i_metodi_tehnicheskogo_volshebstva.html
Неактивний
Дуже все швидко розвивається, на мою думку книги це не варіант, якщо лише для самої бази.
А так бажання, гугл та чат GPT в допомогу!
Для разового створення пристрою так підійде й Chat GPT, але якщо хочеш щось більше, по типу розробляти власні пристрої чи взагалі стати Embedded інженером/розробником то списування далеко не варіант
Неактивний
KAS пише:Дуже все швидко розвивається, на мою думку книги це не варіант, якщо лише для самої бази.
А так бажання, гугл та чат GPT в допомогу!Для разового створення пристрою так підійде й Chat GPT, але якщо хочеш щось більше, по типу розробляти власні пристрої чи взагалі стати Embedded інженером/розробником то списування далеко не варіант
Так в чаті не обов'язково списувати, з ним набагато простіше навчатися, наприклад закинути приклад коду якогось в якому не можешь розібратися і він розпише тобі що в ньому відбувається і т.п.
Неактивний
Дивлячись чого є бажання досягти. Якщо в планах працювати тільки з Ардуіно (в загальному розумінні), то підійде будь-яка книга по Ардуіно. Я, наприклад, починав з книги Бєлова.
Якщо ж в планах глибше вивчення, тоді після перших кроків в Ардуіно, краще вивчати "чистий" С і орієнтуватись на інформацію саме програмування мікроконтролерів. Дуже добре допоможе ознайомлення з внутрішньою будовою МК і принципом його роботи (навіть просто поверхнево). Вся переферія МК "спілкується" за допомогою протоколів обміну інформації, а відповідно читати про ці протоколи і пробувати самому писати бібліотеки для цих протоколів. Мені дуже допомогав осцилограф, бо була можливість реально подивитись на сигнали і взагалі дізнатись чи вони там є))
Задавайся певними задачами і пробуй їх вирішувати. Читай книги, дивись відео, пробуй кодити і не соромся задавати питання і шукати відповіді.
Неактивний
Сторінки 1