#1 2023-07-07 17:09:26

Dreadlight
Учасник
Зареєстрований: 2023-07-07
Повідомлень: 7

Порадьте чайнику книги з Arduino

Я новачок в цій сфері місяць тому я почав навчатися роботи з Arduino, маю досвід в роботі з С (пройшов гарвардський курс CS50), Python пройшов курс Sololearn. І зараз я зіткнувся з проблемою що я не можу знайти правильний підхід до освоєння Arduino, повторити чийсь проект не проблема і розібрати код, але самому своє щось зробити вже проблема . Я планую стати Embtdded інженером/розробником і відношуся до цього питання серйозно.

Неактивний

#2 2023-07-07 20:17:36

Honey
Учасник
З Київ
Зареєстрований: 2020-09-26
Повідомлень: 414

Re: Порадьте чайнику книги з Arduino

Який з курсів "Використання пошукових систем в мережі Інтернет" Ви пройшли і який Ваш рівень?

Неактивний

#3 2023-07-07 20:33:27

Dreadlight
Учасник
Зареєстрований: 2023-07-07
Повідомлень: 7

Re: Порадьте чайнику книги з Arduino

Honey пише:

Який з курсів "Використання пошукових систем в мережі Інтернет" Ви пройшли і який Ваш рівень?

Якби все було так просто, то тут не питав би

Неактивний

#4 2023-07-07 21:04:32

Honey
Учасник
З Київ
Зареєстрований: 2020-09-26
Повідомлень: 414

Re: Порадьте чайнику книги з Arduino

Поставте собі якусь задачу, наприклад, "реалізувати UART програмно без використання бібліотек і чужого коду" і вирішіть її лише з допомогою гугла (розберетеся, як працює UART, знайдете функції для відраховування часу, керування виводами мікроконтролера, як працювати з перериваннями ...). Потім поставте іншу задачу...

Неактивний

#5 2023-07-07 21:15:55

Dreadlight
Учасник
Зареєстрований: 2023-07-07
Повідомлень: 7

Re: Порадьте чайнику книги з Arduino

Honey пише:

Поставте собі якусь задачу, наприклад, "реалізувати UART програмно без використання бібліотек і чужого коду" і вирішіть її лише з допомогою гугла (розберетеся, як працює UART, знайдете функції для відраховування часу, керування виводами мікроконтролера, як працювати з перериваннями ...). Потім поставте іншу задачу...

Ааааааааа, чесно скажу я думав що треба читати кучу книг і документації і самому додумуватися до виконання задач щоб не повторяться

Неактивний

#6 2023-07-15 12:37:14

Sat
Учасник
Зареєстрований: 2023-07-11
Повідомлень: 6

Re: Порадьте чайнику книги з Arduino

Dreadlight пише:

Я планую стати Embtdded інженером/розробником і відношуся до цього питання серйозно.

А як у Вас з електронікою? Може спочатку треба розібратися з інтерфейсами (I2C, SPI, UART, тощо...)?

Як з англійскою? Даташіти дуже допомогають у роботі з мікроконтролерами.

А взагалі Вам вірно сказали. Краще ставити собі задачі і вирішувати їх.

Наприклад: візміть Ethernet модуль (W5500), серводвигун та пару кнопок. Зробіть, щоб мікроконтролер відправляв Вам на якийсь сервер чи навіть на смартофон інформацію про стан кнопок та положення серводвигуна, та щоб їм можно було керувати через Ethernet. Чи якісь інші модулі - це не принципово що саме брати. Головне - поставити задачу та вирішити її.

Неактивний

#7 2023-07-15 23:09:13

Dreadlight
Учасник
Зареєстрований: 2023-07-07
Повідомлень: 7

Re: Порадьте чайнику книги з Arduino

Sat пише:
Dreadlight пише:

Я планую стати Embtdded інженером/розробником і відношуся до цього питання серйозно.

А як у Вас з електронікою? Може спочатку треба розібратися з інтерфейсами (I2C, SPI, UART, тощо...)?

Як з англійскою? Даташіти дуже допомогають у роботі з мікроконтролерами.

А взагалі Вам вірно сказали. Краще ставити собі задачі і вирішувати їх.

Наприклад: візміть Ethernet модуль (W5500), серводвигун та пару кнопок. Зробіть, щоб мікроконтролер відправляв Вам на якийсь сервер чи навіть на смартофон інформацію про стан кнопок та положення серводвигуна, та щоб їм можно було керувати через Ethernet. Чи якісь інші модулі - це не принципово що саме брати. Головне - поставити задачу та вирішити її.

АГА! Зрозумів тепер я зрозумів що я не так роблю, дякую що підсказали.
Щодо англійської недавно на B2 перейшов а електроніка, то в дитинстві з електронним конструктором бавився то в дома іноді щось лампічу ну чи виявляю поломки.

Остання редакція Dreadlight (2023-07-15 23:09:40)

Неактивний

Швидке повідомлення

Введіть повідомлення і натисніть Надіслати

Підвал форуму