#1 2022-08-15 21:38:28

Volo
Учасник
Зареєстрований: 2022-08-15
Повідомлень: 4

Не працює irsend.sendNEC з бібліотеки для боти з ІЧ сигналами IRRemote

Друзі!
Це один із моїх перших проектів з Arduino.
Простий здавалося б задум коли контролер емулює пульт від домашнього проектора за допомогою бібліотеки IRremote. Схема складається з Arduino micro, ІЧ LED та резистора 330 Ом.
Проблема в тому, що команда irsend.sendNEC взагалі ніяк не впливає на ІЧ LED.
LED працює нормально, якщо його просто вмикати командою digitalWrite. Код, який, він відправляє я декодував за допомогою того ж туторіалу, який я використовув для коду для надсилання. Код розпізнається як код з протоколу NEC. Але навіть якщо там щось не те з кодом, то LED в будь-якому разі має подавати якісь ознаки життя, а цього не відбувається.
Я використовув цей туторіал https://dronebotworkshop.com/using-ir-remote-controls-with-arduino/, частину, де йдеться про Emulation.
Ось код, де просто кожні 10 секунд посилається сигнал на проектор або телевізор (пробував різні пульти і різні коди):

#include <IRremote.h>

IRsend irsend;

void setup()
{ }

void loop() {
 
    irsend.sendNEC(0xAF5E827, 32);
    delay(10000);
}

Я перепробував різні версії бібліотеки IRremote (тут використана версія 2.8.0) та перечитав багато різного матеріалу, але так і не найшов відповіді. Пін 3 в бібліотеці заданий як вихідний автоматично.
Можливо хтось з вас допоможе!
Буду дуже вдячний!

Остання редакція Volo (2022-08-15 21:40:30)

Неактивний

#2 2022-08-15 23:38:13

г0сть
Учасник
Зареєстрований: 2022-06-09
Повідомлень: 45

Re: Не працює irsend.sendNEC з бібліотеки для боти з ІЧ сигналами IRRemote

Volo пише:

Я перепробував різні версії бібліотеки IRremote (тут використана версія 2.8.0) та перечитав багато різного матеріалу, але так і не найшов відповіді.

Не там і не те читав.

Volo пише:

Схема складається з Arduino micro

Volo пише:

Пін 3 в бібліотеці заданий як вихідний автоматично.

Пін 3 це для "звичайної" ардуіни типу Uno, Nano, mini на Atmega328. Arduino micro - це трохи "інша" ардуіна на Atmega32U4. Тому відкривай бібліотеку і дивись які піни використовуються для цього МК.

Неактивний

#3 2022-08-16 00:12:32

Volo
Учасник
Зареєстрований: 2022-08-15
Повідомлень: 4

Re: Не працює irsend.sendNEC з бібліотеки для боти з ІЧ сигналами IRRemote

г0сть пише:
Volo пише:

Я перепробував різні версії бібліотеки IRremote (тут використана версія 2.8.0) та перечитав багато різного матеріалу, але так і не найшов відповіді.

Не там і не те читав.

Volo пише:

Схема складається з Arduino micro

Volo пише:

Пін 3 в бібліотеці заданий як вихідний автоматично.

Пін 3 це для "звичайної" ардуіни типу Uno, Nano, mini на Atmega328. Arduino micro - це трохи "інша" ардуіна на Atmega32U4. Тому відкривай бібліотеку і дивись які піни використовуються для цього МК.


Дякую за відповідь! Але на жаль у бібліотеці за пошуком micro нічого немає, і навіть розділу де описана різниця пінів для різних МК я не знайшов. Ви не могли б пригадати де ви це читали?

Неактивний

#4 2022-08-16 11:36:09

г0сть
Учасник
Зареєстрований: 2022-06-09
Повідомлень: 45

Re: Не працює irsend.sendNEC з бібліотеки для боти з ІЧ сигналами IRRemote

Documents Arduino libraries IRremote src private

Неактивний

#5 2022-08-16 12:48:00

Volo
Учасник
Зареєстрований: 2022-08-15
Повідомлень: 4

Re: Не працює irsend.sendNEC з бібліотеки для боти з ІЧ сигналами IRRemote

г0сть пише:

Documents Arduino libraries IRremote src private


Все працює! Мега дякую вам!
То виявляється був пін 5 по дефолту для цієї плати бо там трохи інакші таймери!

Неактивний

Швидке повідомлення

Введіть повідомлення і натисніть Надіслати

Підвал форуму