#1 2024-05-12 17:31:40

Ua
Учасник
Зареєстрований: 2024-04-30
Повідомлень: 5

Raspberry pi HDMI

Виникла проблема з підключенням raspberry pi до монітору Samsung ( телевізор без проблем , пішло з коробки ) . Спробував безліч варіантів : video=HDMI-A-1:1920x1080@60D, kms/fkms , підсунути йому  edid монітору , звичайно різні шнури , різні ОС , різні накопичувачі , пробував orange pi 2 підключити ( на версії armbian з робочим H3disp навіть щось вдалось ) . Вже тиждень штурмую форуми , пробую різні варіанти - без результату. При цьому Raspberry бачить що до нього підключений монітор , бачить його edid , модель , режими , сам монітор постійно намагається змінити вхід з HDMI  на VGA при тому що у нього стоїть режим ручного вибору входу . Монітор працює без проблем зі стаціонарним ПК , raspberrypi також працює без помилок. Можливо у когось будуть якісь варіанти ? Може я  щось упустив банальне та не можу зрозуміти що саме  , буду вдячний за любі підказки .

Неактивний

#2 2024-06-28 21:42:57

Salenpas
Гість

Re: Raspberry pi HDMI

Блок питания пробовал поменять на малинке ?

#3 2024-07-08 19:20:57

Ua
Учасник
Зареєстрований: 2024-04-30
Повідомлень: 5

Re: Raspberry pi HDMI

Да , взял на 5.1V 5A - не помогло. Единственный способ которым от части решился вопрос - переходник HDMI -DVI,  но проблемка до сих пор актуальна, без костылей с этим монитором никак не совладать. Одна из приоритетных задач - максимальная универсальность в плане подключения таких мелочей как монитор, клавиатура.

Неактивний

Швидке повідомлення

Введіть повідомлення і натисніть Надіслати

Підвал форуму