Відповісти

Введіть повідомлення і натисніть Надіслати
Параметри

Назад

Огляд теми (нові повідомленні вгорі)

Васятко
2023-05-10 20:48:23
Droid 77 пише:

Не факт що використовуються різні мікроконтроллери. То лише абревіатури модулів для розробки.

Arduino Uno - Atmega328
Arduino Due — Atmel SAM3X8E с ARM-процессором на базе ядра ARM Cortex-M3

Тепер мотор-шилд - https://www.keyestudio.com/products/keyestudio-quick-connectors-motor-drive-shield-for-arduino-robot-car

Droid 77
2023-05-10 20:33:54
Васятко пише:
detroyt31 пише:

Я чомусь думаю що після подачі живлення все має запрацювати якраз по закладеній програмі. Інверсія повинна робитись або програмно або залізякою на логіці НЕ

А я чомусь думаю що

UNO

та

Due

це різні контроллери, з абсолютно різною розпіновкою і проста заміна однієї плати на іншу ні до чого доброго не приведе

Не факт що використовуються різні мікроконтроллери. То лише абревіатури модулів для розробки.
Та дійсно слід звертати увагу саме на те який мікроконтроллер встановлено на той чи інший модуль.

Droid 77
2023-05-10 20:26:24
detroyt31 пише:
Droid 77 пише:

Інвертувати звісно можливо. Та краще глянути чи не існує функції старту після ресету МК (який відбувається одразу з появленням живлення). Принаймні повинно так бути.

Я чомусь думаю що після подачі живлення все має запрацювати якраз по закладеній програмі. Інверсія повинна робитись або програмно або залізякою на логіці НЕ

Саме це і мав на увазі. Коли подається живлення. Спрацьовує (має спрацьовувати) апаратне або програмне скидання контроллера. Для початку з'ясувати як саме реалізовано скидання контроллера. Програмно чи апаратно. Якщо скидання реалізовано апаратно, тоді треба в коді активувати функцію вимкнення програмного скидання при подачі живлення. Лишити тільки активним програмне аварійне скидання. Далі аналізувати код та схемотехнічне рішення.

Васятко
2023-05-10 20:04:07
detroyt31 пише:

Я чомусь думаю що після подачі живлення все має запрацювати якраз по закладеній програмі. Інверсія повинна робитись або програмно або залізякою на логіці НЕ

А я чомусь думаю що

UNO

та

Due

це різні контроллери, з абсолютно різною розпіновкою і проста заміна однієї плати на іншу ні до чого доброго не приведе

detroyt31
2023-05-10 19:12:31
Droid 77 пише:

Інвертувати звісно можливо. Та краще глянути чи не існує функції старту після ресету МК (який відбувається одразу з появленням живлення). Принаймні повинно так бути.

Я чомусь думаю що після подачі живлення все має запрацювати якраз по закладеній програмі. Інверсія повинна робитись або програмно або залізякою на логіці НЕ

Droid 77
2023-05-09 00:07:53

Інвертувати звісно можливо. Та краще глянути чи не існує функції старту після ресету МК (який відбувається одразу з появленням живлення). Принаймні повинно так бути.

detroyt31
2023-05-04 20:00:56

Прошивку ви я так розумію маєте. Подивіться в коді що вмикає двигун і перевірте чи на платі все добре. Як варіант інвертуєте вихід двигуна.

vvr
2023-04-08 08:13:54

Поставить уно

Timoha_k
2023-04-08 06:50:42

На гусеничному роботі (https://arduino.ua/prod5661-keyestudio-mini-caterpillar-tank-robot-v3-0-for-arduino-kit-robot-car-diy-programmable-stem-toys) замість рідної UNO встановив Due, але залишив рідний мотор шилд keyestudio. Тепер при подачі живлення (чи то від акумуляторів, чи при підключенні usb кабелю) подається живлення на порти двигунів А та А1(при живленні від двох 18650 - 8,2В). Поки мотор шилд був втстановлений на рідній UNO цього не було. Може хто знає як позбутись такої прикрості?
Заздалегідь дякую

Підвал форуму