#1 2023-09-21 02:33:16

Volo
Учасник
Зареєстрований: 2022-08-15
Повідомлень: 4

Розшифровка пульта дистанційного керування проектора Panasonic

Привіт усім!

Я роблю арт-проект, який включає в себе реверс-інжиніринг пульта дистанційного керування проектора Panasonic і надсилання декодованого сигналу назад до проектора.

Я зробив простий декодер і використовую для цього IR.Remote Recieve Demo.

Він добре працює з пультами NEC та будь-яким іншим пультом, який я зміг дістати, але пульт Panasonic, код для якого мені так сильно потрібен, оскільки дедлайн наближається, змушує скетч поводитися дивно - він має тенденцію повертати той самий результат для будь-якої натиснутої кнопки (і цей результат після відправки на проектор нічого не робить), а також змушує скетч приймача входити в нескінченний цикл повернення того самого результату знову і знову кожну частку секунди, поки не вимкнути Arduino . І це відбувається після одноразового натискання будь якої кнопки мого пульта Panasonic. Жоден інший пульт не робить цього. Я намагався отримувати та надсилати raw дані, міняти піни тощо, але безрезультатно. Але оскільки це єдиний проектор, який я можу використовувати з багатьох причин, мені потрібно вирішити цю проблему якомога швидше.

За будь-яка допомогу буде дуже вдячним!

Дуже дякую!

Володимир

Неактивний

Швидке повідомлення

Введіть повідомлення і натисніть Надіслати

Підвал форуму