#1 2023-01-07 16:09:41

andyua
Учасник
Зареєстрований: 2023-01-07
Повідомлень: 1

багатофунуційний PowerBank

придбав на днях powerbank на 24 банки
але не зернув уваги - плата зарядки-розрядки
в ньому сама дешева.

Зявился ідея зробити багатофункційний пристрій.
Що хочу
1. BMS (разбити банки на 3-4 модулі)
2. Екран з показами зарядки-розрядки (в % а в ідеалі ще й час до повного заряду розряду)
3. Модуль швидкої зарядки
4. Модуль швидкої розрядки
5. виходи на 9-12в зі швидкої зарядки для пристроїв, що не вміють переключати - наприклад для світильника 12в
останнє шочу зробити не через DC-DC а через trigger board for QC типу цього
https://www.aliexpress.com/item/1005001567465341.html
6. Модуль захисту від перегріву (міряти температуру самому або брати від BMS  з датчиком

прошу допомоги. Які модулі використовувати.
Загальна сума проекту не обовязково мінімальна - роблю собі.
Хочу навіть потім все розвести на плату - замовити на jlpcb наприклад
Корпус надрукую на принтері.

Остання редакція andyua (2023-01-07 16:10:48)

Неактивний

#2 2023-08-23 20:57:49

Glory to Ukraine
Гість

Re: багатофунуційний PowerBank

Добрый час вам !
Могу помочь(о цене договоримся), я разработчик разных устройств(электронщик-любитель самоучка), предпочитаю делать все на программном уровне, китайские готовые модули практически не использую, пишу программы для МК в среде Bascom AVR.
Хотите повербанк иметь с процентным зарядом и временем до конца заряда не вопрос, это типа мозгов ноутбука, я разрабатывал мозги для акб ноута (делал для своего ноута, так как родная плата мозгов блокируется после замены на новые акб, вот я и сделал свою) и там тот-же принцип что и вы хотите. Сделать-разработать могу много чего. smile
Если есть желании пишите на почту мне elektrohobbi2@gmail.com, сюда я зашел первый раз(возможно буду заходить по чаще) и то после покупки в данном магазине запчастей, в письме пришедшем мне на почту увидел ссылку на этот форум, зашел и увидел вашу проблему-желание.
Слава ЗСУ !!!

Швидке повідомлення

Введіть повідомлення і натисніть Надіслати

Підвал форуму