#1 2023-07-14 10:48:44

sedagraph
Учасник
Зареєстрований: 2023-07-14
Повідомлень: 10

Підскажіть як реалізувати bluetooth з'єднання?!

Доброго дня.
Я створюю 3х осьовий слайдер для стоп моушен анімації.
Використовую Arduino Uno, CNC Shield V3. 0, 4 драйвери A4988. До них доєдную 4 крокових двигуна Nema 17 які і будуть рухати механіку слайдеру. На Arduino заливаю код, після чого по кабелю USB я можу керувати слайдером через програму Dragonframe. Вприципі тут мені все зрозуміло. Але я хочу відмовитись від USB з'єднання і підключатися до ноутбуку по повітрю. Підскажіть будьласка як це мені реалізувати. Я так розумію що мені потрібен модуль bluetooth, але не зрозуміло який саме для моєї збірки підійде, а також чи потрібно додатковий код. Якщо ви зучтрічали туторіли на просторі інтернету то буду дуже вдячний за посилання. Якщо ви можете домогти мені покроковою консультацією я буду радий віддячити вам за допомогу.
Мирного неба!

Остання редакція sedagraph (2023-07-14 10:51:46)

Неактивний

#2 2023-07-14 12:54:27

г0cть
Гість

Re: Підскажіть як реалізувати bluetooth з'єднання?!

sedagraph пише:

Якщо ви зучтрічали туторіли на просторі інтернету то буду дуже вдячний за посилання.

Забаненным в гугле посвящается
https://kolotushkin.com/article.php?id=28

#3 2023-07-14 13:07:15

sedagraph
Учасник
Зареєстрований: 2023-07-14
Повідомлень: 10

Re: Підскажіть як реалізувати bluetooth з'єднання?!

г0cть пише:
sedagraph пише:

Якщо ви зучтрічали туторіли на просторі інтернету то буду дуже вдячний за посилання.

Забаненным в гугле посвящается
https://kolotushkin.com/article.php?id=28

Я дуже вдячний що ви витратили час! По перше зовсім інші компоненти у вашому прикладі, по друге для моєї сбіки потрібні 2 резистори на 1 кОм і 2 кОм вже знаходжу інформацію.., і по третє ваш сарказм не тілки недоречний а й нафіг непотрібний... Шо за така манєра прийти і намагатися язвити, якщо ти спеціаліст то дай пораду, а не підкреслюй мою очевидну некомпетентність, яку я доречі не намагаюсь приховати!

Неактивний

#4 2023-07-14 13:26:44

г0cть
Гість

Re: Підскажіть як реалізувати bluetooth з'єднання?!

sedagraph пише:

По перше зовсім інші компоненти у вашому прикладі

А ви хотіли щоб вам дали вже готове рішення? Ніхто не знає що там у вас за схема і що за код ви заливаєте. Ви запитали про приклад, ось вам посилання як керувати двигунами без проводів. Тому хто хоч трохи розбирається, цього достатньо. Хочете готове рішення - замовляйте у платному розділі.

#5 2023-07-14 13:43:32

sedagraph
Учасник
Зареєстрований: 2023-07-14
Повідомлень: 10

Re: Підскажіть як реалізувати bluetooth з'єднання?!

г0cть пише:
sedagraph пише:

По перше зовсім інші компоненти у вашому прикладі

А ви хотіли щоб вам дали вже готове рішення? Ніхто не знає що там у вас за схема і що за код ви заливаєте. Ви запитали про приклад, ось вам посилання як керувати двигунами без проводів. Тому хто хоч трохи розбирається, цього достатньо. Хочете готове рішення - замовляйте у платному розділі.

Я зрозумів з вашої писанини що ви пихатий і дуже самозахотаний екземпляр. Якщо ви не готові допомогти, проходьте мимо і не перетворюйте тему з конкретним питанням на Чепуху! В своєму запиті я вказав достатньо інформації щоб спеціаліст який дійсно хоче допомогти зрозумів що мені потрібно плюс ніхто не забороняє задавати навідні питання! А такі ділетанти як ви тільки й можуть що підвищувати свою самооцінку за рахунок інших і насолоджуватися своєю "дотепністю" !

Неактивний

#6 2023-07-15 09:24:42

гоcть
Гість

Re: Підскажіть як реалізувати bluetooth з'єднання?!

sedagraph пише:
г0cть пише:
sedagraph пише:

Якщо ви зучтрічали туторіли на просторі інтернету то буду дуже вдячний за посилання.

Забаненным в гугле посвящается
https://kolotushkin.com/article.php?id=28

.., і по третє ваш сарказм не тілки недоречний а й нафіг непотрібний...!

Тему можно закрывать. С таким отношением к людям не только здесь, но и на других ресурсах никто помогать не будет.

#7 2023-07-15 15:32:18

renoshnik
Учасник
Зареєстрований: 2017-04-03
Повідомлень: 1,025

Re: Підскажіть як реалізувати bluetooth з'єднання?!

sedagraph пише:

Доброго дня.
Я створюю 3х осьовий слайдер для стоп моушен анімації.
Використовую Arduino Uno, CNC Shield V3. 0, 4 драйвери A4988. До них доєдную 4 крокових двигуна Nema 17 які і будуть рухати механіку слайдеру. На Arduino заливаю код, після чого по кабелю USB я можу керувати слайдером через програму Dragonframe. Вприципі тут мені все зрозуміло. Але я хочу відмовитись від USB з'єднання і підключатися до ноутбуку по повітрю. Підскажіть будьласка як це мені реалізувати. Я так розумію що мені потрібен модуль bluetooth, але не зрозуміло який саме для моєї збірки підійде, а також чи потрібно додатковий код. Якщо ви зучтрічали туторіли на просторі інтернету то буду дуже вдячний за посилання. Якщо ви можете домогти мені покроковою консультацією я буду радий віддячити вам за допомогу.
Мирного неба!

Попробуйте HC-05 который используется в большинстве проектов.

Неактивний

#8 2023-07-15 20:12:39

sedagraph
Учасник
Зареєстрований: 2023-07-14
Повідомлень: 10

Re: Підскажіть як реалізувати bluetooth з'єднання?!

renoshnik пише:

Попробуйте HC-05 который используется в большинстве проектов.

Дякую! Зараз дістав HС-06, тестую на ньому. Можете підсказати один нюанс початківцю?
Я підключив модуль до CNC Shild по схемі. CNC shild стоїть на Arduino Uno. Я думав що він почне працювати як тільки я подам живлення на CNC, але так не відбулося. Блютуз контроллер починає працювати тільки після того як я під'єдную ардуїнку до компьютеру по USB. Так і повинно бути? Чи я щось не так роблю? Як мені подати живлення на блютуз модуль без компьютеру?
В цілому проект працюєе добре як я і плануівав, а ось з модулем покищо ніяк не виходить заживити з CNC...

Остання редакція sedagraph (2023-07-15 20:19:34)

Неактивний

#9 2023-07-16 11:38:18

renoshnik
Учасник
Зареєстрований: 2017-04-03
Повідомлень: 1,025

Re: Підскажіть як реалізувати bluetooth з'єднання?!

sedagraph пише:
renoshnik пише:

Попробуйте HC-05 который используется в большинстве проектов.

Дякую! Зараз дістав HС-06, тестую на ньому. Можете підсказати один нюанс початківцю?
Я підключив модуль до CNC Shild по схемі. CNC shild стоїть на Arduino Uno. Я думав що він почне працювати як тільки я подам живлення на CNC, але так не відбулося. Блютуз контроллер починає працювати тільки після того як я під'єдную ардуїнку до компьютеру по USB. Так і повинно бути? Чи я щось не так роблю? Як мені подати живлення на блютуз модуль без компьютеру?
В цілому проект працюєе добре як я і плануівав, а ось з модулем покищо ніяк не виходить заживити з CNC...


Вы что-то не так делаете.

Неактивний

#10 2023-07-16 13:07:49

sedagraph
Учасник
Зареєстрований: 2023-07-14
Повідомлень: 10

Re: Підскажіть як реалізувати bluetooth з'єднання?!

renoshnik пише:

Вы что-то не так делаете.

Що саме?

Неактивний

#11 2023-07-21 01:37:33

sedagraph
Учасник
Зареєстрований: 2023-07-14
Повідомлень: 10

Re: Підскажіть як реалізувати bluetooth з'єднання?!

Питання залишається актуальним. Прошу допомогти цільною порадою!

Неактивний

Швидке повідомлення

Введіть повідомлення і натисніть Надіслати

Підвал форуму