#1 2023-01-07 13:07:49

ijonhson
Учасник
Зареєстрований: 2023-01-07
Повідомлень: 4

Багатофункціональний вимірювальний прилад

Доброго дня шановні форумчани, маю необхідність протестувати збірку з декількох акумуляторів,бмс,та блока живлення . Готові рішення або дуже дорогі, або не підходять за параметрами.
  Отже потрібно створити пристрій який вимірюватиме вольтаж в 5-ти місцях (2-24в), ампераж в 5-ти місцях(0-5а), а також температуру(0-120с), та за потрібності вимикати живлення за умови перевищення температури. А також передавати дані через мережу ethernet.
  Маю невеликий досвід із використанням ардуіно( зібрав колись плоттер), але із цим не стикався. Бачив готові збірки для одного "каналу" вимірювання вольтажу або сили току, і тому виникло питання. Чи можливо на базі ардуіно створити такій пристрій. Наскільки я розумію потрібно до ардуіно підєднати 5 датчиків вольтажу, 5 амеражу,5 температури, та мережевий модуль, а також який небудь автоматичний вимикач/вмикач.
  Питання перше чи це можливо, може вже є готові рішення?
  Питання друге, якщо це можливо підкажить будь-ласка що мені для цього знадобиться, які комплектуючі, можливо в когось є досвід роботи із цими комплектуючими, та підкажете які кращі саме для цієї збірки. Можливо підкажете , що почитати...
  P.S. Маючи перелік необхідних компонентів, мені буде набагато простіше загуглити і розібратися як це зібрати докупи. Також обіцяю поділитися результатами якщо все вдасться.

Неактивний

#2 2023-01-07 15:22:24

Roman1984
Учасник
Зареєстрований: 2017-02-17
Повідомлень: 97

Re: Багатофункціональний вимірювальний прилад

Добрый день. Для измерения напряжения можно использовать резистивные делители, которые при максимальном напряжении будут выдавать напряжение не более 5В в случае с Arduino. Или как вариант внешние АЦП ADS1015/ADS1115. Для измерения тока можно использовать датчики ACS712 5A GY-712. Для измерения температуры - датчики DS18B20 или LM35 (если не требуется высокая точность). Ну и для отключения нагрузок - релейный модуль на необходимое количество каналов. Передача данных в Интернет через ESP. Можно исключить Ардуино и сразу использовать ESP8266, например NodeMCU.

Остання редакція Roman1984 (2023-01-07 15:23:05)

Неактивний

Швидке повідомлення

Введіть повідомлення і натисніть Надіслати

Підвал форуму