#26 2020-01-17 23:26:25

AnGeL
Учасник
Зареєстрований: 2020-01-14
Повідомлень: 9

Re: Шукаю виконавця

Watchdog пише:
AnGeL пише:

О, бачу тут клуб гумористів підтягнувся))) ...

Навiщо воно вам? Це не така дешева забавка як вам здається. Можете менi не вiрити але за такi смiшнi грошi, як ви гадаєте, результату не досягнеш, навiть увя'знивши виконавцiв. Пробачте за чоний гумор, але я знаю що кажу.

Ну кожен сам оцінює свою роботу, для вас це смішні гроші, а для інших цілком прийнятні, як вже вище написали.

Неактивний

#27 2020-01-17 23:51:15

Watchdog
Гість

Re: Шукаю виконавця

AnGeL пише:

Ну кожен сам оцінює свою роботу, для вас це смішні гроші, а для інших цілком прийнятні, як вже вище написали.

Бажаю вам успiху у цiй справi. Коли у вас все запрацює, як вам потрiбно, тодi й пiдрахуемо. До того ж, я свої послуги вам не пропонував.

#28 2020-01-17 23:59:57

AnGeL
Учасник
Зареєстрований: 2020-01-14
Повідомлень: 9

Re: Шукаю виконавця

Watchdog пише:
AnGeL пише:

Ну кожен сам оцінює свою роботу, для вас це смішні гроші, а для інших цілком прийнятні, як вже вище написали.

Бажаю вам успiху у цiй справi. Коли у вас все запрацює, як вам потрiбно, тодi й пiдрахуемо. До того ж, я свої послуги вам не пропонував.

Шановний, я вам вдячний за турботу))) Я прекрасно розумію кінцеву вартість будь-яких проєктів, бо сам є механік, конструктор і проєктувальник, і прекрасно розумію, що вона часто-густо росте в декілька разів. Якби я володів хоч трохи програмуванням то 90% сам би з тим копирсався, але все на світі знати не можливо, і краще доручити ті чи інші завдання фахівцям.

Неактивний

#29 2020-01-18 01:13:20

renoshnik
Учасник
Зареєстрований: 2017-04-03
Повідомлень: 1,025

Re: Шукаю виконавця

AnGeL пише:

я так зрозумів, є масса різних універсальних готових аплікух, і думаю можна з них щось та й вибрати.
раніше натикнувся на ось цю програмку ось цю програмку, яка впринципі базово підходить (принаймі мені, чисто візуально), і якщо можна, то для початку б на ній запустити все.

Посмотрел эту программку, вроди бы бесплатная и реклама не лезет (по крайней мере сразу не лезет) ...
теоретически можно попробовать заморочиться...

Неактивний

#30 2020-02-13 23:12:28

Lic Control
Учасник
Зареєстрований: 2016-01-23
Повідомлень: 124

Re: Шукаю виконавця

AnGeL пише:

Всім привіт! Сидів, читав, думав, і зрозумів шо сам не дам ради, або це займе занадто багато часу.

Завдання цілком просте: потрібно під'єднати та вивести на андроїд-пристрій (бажано по блютузу) покази кількох (від 3 до 6) різних датчиків температури (термопари К-типу, DS18B20). Цікавить реалізація під ключ, готового виробу.

makar.ostap@gmail.com

Коли у мене було більше вільного часу, то я приладнав щось подібне до свого паратрайку.
LicControl
Детальніше на сайті.
Окрім висоти, швидкості польоту та кутів тангажу/нахилу я вимірював температуру вихлопних газів та охолоджувальноі рідини. Бо зупинка мого двигуна в повітрі - то зовсім інше, ніж на землі. Все виводив на Android  планшет на e-ink чорнилах. Інші типи дисплеїв не читаються на сонці.
Витратив купу часу. Якби це хтось зробив мені на замовлення, я б стільки не заплатив:)
Як казав якийсь філософ: "Все потрібно робити самому"...
А якщо серйозно, підключіться до CAN-bus автомобіля. Там вся ця інформація вже є. Іі тільки треба розшифрувати.
Удачі!

Остання редакція Lic Control (2020-02-13 23:14:52)

Неактивний

Швидке повідомлення

Введіть повідомлення і натисніть Надіслати

Підвал форуму