Відповісти

Введіть повідомлення і натисніть Надіслати
Параметри

Назад

Огляд теми (нові повідомленні вгорі)

Viktor249
2024-06-25 13:56:35
Alex Newman пише:

Всім привіт! Мене цікавить які наявні підходи та кроки для створення чат-ботів в WhatsApp, призначених для бізнесу? Чи можна використовувати сторонні інструменти або платформи для розробки цих чат-ботів, і які переваги цього підходу?

Для створення чат-ботів в WhatsApp для бізнесу можна використовувати різні сторонні інструменти та платформи, які спрощують розробку і управління ботами. Такі інструменти надають готові шаблони, аналітику та інтеграції з іншими системами, що збільшує ефективність взаємодії з клієнтами. Вони дозволяють швидко впроваджувати нові функції та вдосконалювати чат-ботів з часом.

На сьогоднішній день існує декілька платформ, які дозволяють створювати чат-боти для WhatsApp:

Twilio: Ця платформа пропонує рішення для побудови чат-ботів, включаючи підтримку WhatsApp через їх API.
ChatGPT by OpenAI: Платформа, яка надає інструменти для розробки розумних чат-ботів, які можуть бути інтегровані з WhatsApp.
Hubtype: Ця платформа спеціалізується на створенні чат-ботів для WhatsApp, забезпечуючи інструменти для розробки та управління чатами.
ManyChat: Ця платформа дозволяє створювати чат-ботів для різних платформ, включаючи WhatsApp, за допомогою їх інструментів автоматизації.
Zapier: Хоча не є безпосередньою платформою для чат-ботів, вона дозволяє створювати зв'язки між різними додатками, включаючи WhatsApp, що може бути використано для автоматизації певних дій через ботів.

Кожна з цих платформ має свої особливості та можливості, які можуть відрізнятися за зручністю використання, функціональністю та інтеграційними можливостями.

Eric Zhao
2024-06-17 11:22:08

Я думаю, что для создания этих чат - ботов можно использовать сторонних разработчиков и подходящие полупроводники.
https://www.icdrex.com/the-future-of-communication-chatbots-powered-by-semiconductors/

Eric Zhao
2024-06-17 11:18:15

I think we can use third parties and suitable semiconductors to develop these chatbots.

Гiсть
2023-10-17 13:11:21

> які наявні підходи та кроки для створення чат-ботів в WhatsApp

Зробити самому або знайти фрілансера.

> Чи можна використовувати сторонні інструменти або платформи для розробки цих чат-ботів

Можливо все.

> які переваги цього підходу?

1. Якщо робиш сам і знаєш, наприклад, тільки Delphi, то можна зробити на Delphi і не витрачати зайвий час на навчання.
2. Головне - це зробити MVP, а потім, як підуть гроші, то можна буде переробити за допомогою більш кваліфікованих спеціалістів.

Alex Newman
2023-08-24 14:49:17

Всім привіт! Мене цікавить які наявні підходи та кроки для створення чат-ботів в WhatsApp, призначених для бізнесу? Чи можна використовувати сторонні інструменти або платформи для розробки цих чат-ботів, і які переваги цього підходу?

Підвал форуму