Відповісти

Введіть повідомлення і натисніть Надіслати
Параметри

Назад

Огляд теми (нові повідомленні вгорі)

detroyt31
2023-05-27 23:01:05

В цілому з оптопарами, транзисторами і підтягуючись резистора а ще з металевим корпусом все вирішилось. Тепер плата не вимикається!)

Droid 77
2023-05-08 23:38:49

Як Ви вже впроваджуєте на на підприємстві свій "винахід", то загляньте в середину будь якого ТП (тиристорного перетворювача). Одного з тих що керують потужними двигунами. Зверніть увагу як розташовані електронні плати, та на якій відстані від стінок корпусу. Як реалізовано заземлення.

Droid 77
2023-05-08 23:26:02

Таки трохи не туди.
Почитайте що я писав вище.
Проблема з'являється коли тактова частота пристрою змінюється внаслідок впливу зовнішніх факторів.
Які саме доріжки на платах працюють в якості приймачів перешкод можливо виявити. Та найпростіший метод послабити перешкоди вже було озвучено.
Металевий корпус, заземлений. Саме заземлений а не занулений. Чи є потреба заземлювати схему пристрою, то вже підраховуйте самостійно, виходячи з схемотехніки самого пристрою.

detroyt31
2023-05-08 06:42:57

Я думав використати інший блок живлення. Зараз там блок на 5В а я хотів поставити на 12В, додати стабілізатор і так ще спробувати. Блок в пластиковому корпусі, який був...
Оцініть ідею: якщо зависання і решта відбувається через виплески пускачів ( не точно бо немає як перевірити) то використавши твердотільні реле цієї проблеми а може і решти не повинно бути, чи не туди я пішов?

Droid 77
2023-05-07 22:57:45

Простіше кажучи, треба розробити "велосипед". А саме. Вам потрібно розробити промисловий частотний перетворювач для промислового трифазного двигуна певної потужності. Який матиме можливість зупиняти двигун по досягненню повної кількості обертів. З урахуванням використання в середовищі промислових магнітних індукційних перешкод.

Droid 77
2023-05-07 20:29:03

Перегляньте друковану плату. Скоріше за все десь є тоненька доріжка загальної шинки по живленню повз ніжок резонатора або під мікроконтролером. Або пристрій не в екранованому корпусі, без заземлення зовнішній захисний корпус.
Якщо ваш варіант виконано в пластиковому корпусі -- дуже довго будете шукати рішення. Особливо якщо пристрій встановлено в силовій установці по керуванню всім обладнанням цеху.
Для прикладу, зверніть увагу на конструктив, та точки заземлення частотних перетворювачів потужних асинхронних двигунів. Розміщені в металевому корпусі з обов'язковим заземленням.

detroyt31
2023-05-06 09:36:13
Васятко пише:

Якісний окремий блок живлення який ніяк не пов’язаний з вашим станком

Там вже стоїть окремий блок живлення але його якість я не знаю як можна перевірити

Васятко
2023-05-05 13:03:51
detroyt31 пише:

за перше я не зрозумів.

Якісний окремий блок живлення який ніяк не пов’язаний з вашим станком

detroyt31
2023-05-05 08:18:52
Васятко пише:

З оптопарою можна подати живлення на МК не пов’язане з двигуном.

LC фільтр це добра порада. А от за перше я не зрозумів.

У мене був варіант додатково ставити твердотільні реле для пуску двигуна з МК а для звичайного керування залишити пускачі.

Васятко
2023-05-04 23:17:35

З оптопарою можна подати живлення на МК не пов’язане з двигуном.

стоїть конденсатор по живленню

Одного конденсатора може бути замало. Додайте LC-фільтр

detroyt31
2023-05-04 23:08:41

Варіант але я собі думав, що якщо проблема з перезавантаженням плати значить або напруга просідає вхід дуріє від стрибка. Живлення оптопари всерівно буде йти з того ж блока що і решта обв'язки...

Васятко
2023-05-04 23:00:46
detroyt31 пише:

Що ще зробити

розв’язати сигнальну частину оптопарами

detroyt31
2023-05-04 19:50:02

Сигнальні кабеля екрановані, стоїть конденсатор по живленню 5В, релем яке підключене до пускача керую через транзистор. Що ще зробити поняття не маю...

detroyt31
2023-05-04 19:48:15

Привіт.
Є звичайний станок з шнеком для дозування, який крутиться за допомогою редуктора, 5кВт двигуна та пускачів. Постала задача рахувати оберти шнека за допомогою енкодера та відключати двигун по досягненні певної кількості імпульсів.
В цілому все рахується і працює добре до подачі напруги через пускач. Коли система працює під напругою починаються збої в контролері (перезавантажується) або відключає раніше ніж потрібно. Читав що діло в індукції пускачів та наводках.
Підкажіть як правильно вирішити цю проблему, як уникнути цих явищ.
Дякую

Підвал форуму