Відповісти

Введіть повідомлення і натисніть Надіслати
Параметри

Назад

Огляд теми (нові повідомленні вгорі)

Павло
2024-02-19 01:49:57
Bohdan пише:

ChatGPT ще надто тупий щоб писати щось серйозніше за блим-блим світлодіодом

Тут я не згоден. Може і тупий і не завжди вірно пише, проте гарний інструмент щоб розібратися в області яку не розумієш.
Нещодавно він мені допоміг розібратися з контейнерами stl та пояснив як писати свої ітератори для власного контейнеру. Так, прийшлося поспілкуватися з ним, задати безліч питань та я трохи розібрався в темі створення вкладеного класу ітераторів. Він непогано пише код.
Як приклад ось що вийшло після співпраці з gpt: https://github.com/androidpasha/QuickShiftArray/blob/main/lib/CyclicArray/src/CyclicArray.h
PS: GPT до гайвера відношення не має.

Bohdan
2024-02-12 01:54:25

ChatGPT ще надто тупий щоб писати щось серйозніше за блим-блим світлодіодом

Йожэг
2023-04-13 19:38:00

ChatGPT тим паче не москаль ;-)

Васятко
2023-04-13 15:17:36
A пише:

Хто такий AlexGyver?

chatgpt.org.ua пише:

AlexGyver - це псевдонім українського хакера та електронного інженера, який займається розробкою різноманітних пристроїв, в тому числі гаджетів для автомобілів, роботів, дронів, електронних інструментів та інших пристроїв, які можуть бути виготовлені вдома. Він відомий своїми відео на YouTube, де він демонструє свої проекти та поділиться знаннями зі своїми фанатами. AlexGyver також займається розробкою програмного забезпечення та апаратного забезпечення для різних проектів.

lol  lol  lol  big_smile  cool

Гiсть
2023-04-13 14:39:39

Kino, обоснуй

Kino
2023-04-13 10:59:22

Не могу поделиться комментарием, как можно говно смотреть двадцать восемь минут. Выключил на первой секунде.

Йожэг
2023-04-12 20:30:51

Не могу не поделиться видео о том, как чат-бот пишет программы для Arduino. Сначала кажется, что он ничего не сможет, но он удивляет пониманием текста запроса и получаемым результатом.

https://youtu.be/Lw1WrubK5fk

PS: Вибачайте, що не рідною мовою, але як є.

Підвал форуму