Відповісти

Введіть повідомлення і натисніть Надіслати
Параметри

Назад

Огляд теми (нові повідомленні вгорі)

Honey
2023-03-02 10:04:05

CLK,CE,DI - схоже на трьохдротовий SPI (SCK,CS,MOSI+MISO), тобто вам на ардуіно треба задіяти SPI в режимі Slave, а лінія MOSI+MISO утворюється за схемою: MOSI підєднуєте напряму, а MISO через резистор ~500 Ом до спільної лінії. Master буде передавати кілька байтів і щось очікувати у відповідь (може і нічого не очікувати, тоді MISO взагалі не потрібна). Що саме там передається, допоможе документація на дисплей саме від цієї магнітоли, шукайте в документації на магнітолу, з якими дисплеями вона працює.

да будет так
2023-03-02 03:58:39

images?q=tbn:ANd9GcRWCnPs3Hv5v6YYGu9tsQvg4Eb5EvkNKAdCqg&usqp=CAU

да будет так
2023-03-02 03:39:35

штатна магнітола була без дисплея і виводила всю інформацію на дисплей бортового компютера
мені автомобіль достався вже з нештатною магнітолою alpine...
але пуста строка на бк мозолить око... до того ж зявився гарний привід поглибитись в вивчення ардуіно...
в магнітолі від процесора до дисплея інформація йде по 3 проводах (CLK,CE,D1) я вперся в те що не знаю як правильно
назначити піни прийому, та як прописати скеч щоб аруіно почала конвертувати той сигнал...
якщо знаєте подібний скеч дайте ссилку...

Honey
2023-03-02 01:08:27

магнітола == штатна магнітола ?
дисплей бк != дисплей магнітоли ?

да будет так
2023-03-02 00:45:21

День добрий хотів би попросити допомоги...
з ардуіно я тільки починаю знайомитись...
проекти з готових скечів можу зробити і навіть підкорегувати скеч під свої потреби...
а взявшись за створеня програми з нуля вперся в свою безграмотність в цьому ділі...
маю ціль подружити магнітолу з штатним дисплєм борткомпютера який раніше мав функцію
вивода інформації з штатної магнітоли...
ардуїно з дисплєм бк я вже здружив а ось магнітолу невиходить і не можу знайти подібного проекту...
потрібно щоб ардуіно зчитувала інформацію, яка йде від контролера до дисплея магнітоли, конвертувала його
і передавала на дисплей борткомпютера опель омега б.
можливо хтось з вельмишановних форумчан допоможе чи підскаже в якому напрямку рухатись)

Підвал форуму