Відповісти

Введіть повідомлення і натисніть Надіслати
Параметри

Назад

Огляд теми (нові повідомленні вгорі)

sigma
2022-11-23 17:57:11

Я и не ожидал, что показания будут идентичными. Но сеть достаточно стабильна и за 2 секунды нет колебаний больше 1В. А вот насчет того, что именно меряет PZEM - вопрос хороший. Я не знаю. Если он действительно меряет максимум, то такие колебания возможны

Воха с паяльником
2022-11-22 18:22:35

Вы не получите одинаковые показания никогда. У вас три датчика на одной фазе, пока вы с первым пообщались, синусоида сдвинулась, вы потом со вторым общаетесь, а потом ещё вам мало общений вы к третьему обратились. А синусоида то не стоит на месте. И вопрос что вы меряете, среднее значение или может средне-квадратичное а может просто максимум? Как вы синхронизированы с сетью? И ещё целая куча вопросов...

sigma
2022-11-18 10:24:02

Робив я собі трифазний лічильник на трьох PZEM-004t (v2). Поки це збирав та налагоджував, під'єднав усі три сенсори до однієї фази та не під'єднував до трансформатора струму. В тестовому скрипті в циклі послідовно опитував кожен сенсор на усі параметри. Проміжок часу між опитуваннями менш ніж секунда. Побачив, що показники напруги дуже відрізняються тобто за цикл опитування усіх трьох сенсорів ~2сек значення напруги змінялися на 3-4В. Причому це було майже кожного циклу. Під'єднав мультиметр до лінії. Так, напруга змінюється, але на пару десятих вольта. Ні разу не було, щоб різниця більш ніж 1В. Чи треба калібрувати PZEM?

Підвал форуму