Відповісти

Введіть повідомлення і натисніть Надіслати
Параметри

Назад

Огляд теми (нові повідомленні вгорі)

Roman1984
2022-11-25 14:00:13

На мой взгляд лучшим решением будет цифровой потенциометр, только нужно понимать для каких целей он используется. Если изменять сопротивление шлейфа сигнализации - это одно, а если регулировать ток в мощной нагрузке - это совсем другое. При желании можете прислать подробности мне на почту petrovskyi.rv@gmail.com - обсудим.

renoshnik
2022-10-30 17:43:42
Васятко пише:
Sohfia пише:

опір від 0-100ом

Самий простий спосіб - цифровий потенціометр, правда якщо існує з таким номіналом в природі. Другий варіант - звичайний потенціометр який буде крутитись кроковим двигуном або сервоприводом.
А взагалі що це за прилад такий на який приходять Оми?

Я бы делал электронную нагрузку и с выхода МК управлял операционником. Естественно еще нужно ЖСМ шилд для СМСок.

Васятко
2022-10-28 14:42:07
Sohfia пише:

опір від 0-100ом

Самий простий спосіб - цифровий потенціометр, правда якщо існує з таким номіналом в природі. Другий варіант - звичайний потенціометр який буде крутитись кроковим двигуном або сервоприводом.
А взагалі що це за прилад такий на який приходять Оми?

Sohfia
2022-10-28 11:14:19

Потрібен пристрій який може змінювати опір від 0-100ом через GSM сигнал. Наприклад: приходить на прилад 10 ом а мені потрібно на виході отримати 12 ом я відправляю смс +2 і пристрій збільшує 2 ом. Можливо таке зробити?

Підвал форуму