Відповісти

Введіть повідомлення і натисніть Надіслати
Параметри

Назад

Огляд теми (нові повідомленні вгорі)

Batu
2020-11-08 20:37:33
Petro пише:

Для початку я хотів щоб робот їхав попереду, а коли я ззаду наближався, то він відїжджав, так як зараз я зробив коли збирав картоплю

Просмотрел. Интересный принцип. Думаю, не единственный такого рода что б быть коммерчески необходимым. Можно еще таких полезных хотелок сформулировать? Хочу реализовать

Petro
2020-11-08 18:45:53
Sattva пише:

Приветствую, коллега!
Позволю себе оживить тему.

Petro пише:

може працювати по заздалегідь складеній програмі або дотримуватись набору загальних вказівок з використанням технології штучного інтелекту.

Поскольку тоже занимаюсь разработкой (еще не пробовал продать) подобной техники, могу добавить, что народ под роботом легко соглашается называть то, что может "працювати по заздалегідь складеній програмі". В простонародье - автопилот, в работу которого человек не вмешивается. И, конечно, человекоподобные машины с руками и головой (камерой) тоже хорошо роботом именуются. :-)
Все наши потенциальные заказчики именно автопилот ждут. Ручное управление их мало впечатляет.

Ближе к вашей продаже, пробовали ли вы реализовывать самостоятельную навигацию робота:
- за человеком;
- по GPS + MTK?

Технологию следования за человеком я немного обсуждаю здесь:
https://forum.arduino.ua/viewtopic.php?id=2309&p=2

Но поскольку у вас своя ветка и вы так хороши и уникальный, что ваш робот уже приносит пользу, то не поленюсь запостить сюда повторно:

Лишь хочу сказать, что технология следования за человеком стала демонстрироваться
в стартапах с 2012 года и до сих пор прекрасно обходится без Computer Vision.

Изучали ли вы ее? Пробовали ли применять в сельском хозяйстве?
Тем более, что ваш роботизированный аппарат приносит пользу не первый год.

Вот, такой уровень народ уже покупает в США по $9000 + $3000 в год за обслуживание:

Вероятно, работает он там круглый год на сборе винограда и прочих сельско-хозяйсственных задачах.

В мене було багато планів на рахунок автономності робота.
Для початку я хотів щоб робот їхав попереду, а коли я ззаду наближався, то він відїжджав, так як зараз я зробив коли збирав картоплю

https://www.youtube.com/watch?v=AyWl3TG … B&index=47


Але в польових умовах ультразвукові і інфрачервоні датчики бюджетного сегменту мене замучили, вони постійно глючили через пил на городі через різне освітлення під сонцем,... і я прийшов до звичайної надійної і безвідказної кнопки

Повторюсь, що все питання в ціні того робота, можна зробити що завгодно, але це гроші, які не завджи економічно вигідно витрачати на те.

До мене звертались люди, які хотіли автономного робота для с.г., але ціна питання була зависока.
Багато людей надивилось казочок, або автономних роботів за величезні гроші, які розробляють цілі команди людей і таке хочуть за гроші ардуіно...
Для себе я зробив висновик, що мені не потрібна автономність і мені цікаво самому керувати технікою...
Я займаюсь робототехнікою з дітьми і дорослими і проводжу змагання роботів і помітив що не так просто людям навчитись керувати роботом на пульті, а тим паче на полі, веду до того що датчики і програма автономного робота має бути ідеальною для таких умов, щоб коли робот на грудці землі зійде з курсу не сталось так що він поломає ряд дерев, які мав кропити...
Я вже робив два мінітрактори, якими трохи працював на городі і трохи знаю про обробіток землі і знаю наскільки треба все чітко робити в керуванні машиною, щоб зробити це автономним треба дуже великі затрати по часу і грошах, а заплатити за це поки що черги немає...

На рахунок мого робота скажу - це моя експериментальна модель, на якій я випробовував різні варіанти конструкцій для певних задач, на даний момент все свої досліди я виконав, вивчив те чого не знав чи не розумів і тому хочу продати, бо зараз мало його використовую.

Sattva
2020-11-08 16:39:32

Приветствую, коллега!
Позволю себе оживить тему.

Petro пише:

може працювати по заздалегідь складеній програмі або дотримуватись набору загальних вказівок з використанням технології штучного інтелекту.

Поскольку тоже занимаюсь разработкой (еще не пробовал продать) подобной техники, могу добавить, что народ под роботом легко соглашается называть то, что может "працювати по заздалегідь складеній програмі". В простонародье - автопилот, в работу которого человек не вмешивается. И, конечно, человекоподобные машины с руками и головой (камерой) тоже хорошо роботом именуются. :-)
Все наши потенциальные заказчики именно автопилот ждут. Ручное управление их мало впечатляет.

Ближе к вашей продаже, пробовали ли вы реализовывать самостоятельную навигацию робота:
- за человеком;
- по GPS + MTK?

Технологию следования за человеком я немного обсуждаю здесь:
https://forum.arduino.ua/viewtopic.php?id=2309&p=2

Но поскольку у вас своя ветка и вы так хороши и уникальный, что ваш робот уже приносит пользу, то не поленюсь запостить сюда повторно:

Лишь хочу сказать, что технология следования за человеком стала демонстрироваться
в стартапах с 2012 года и до сих пор прекрасно обходится без Computer Vision.

Изучали ли вы ее? Пробовали ли применять в сельском хозяйстве?
Тем более, что ваш роботизированный аппарат приносит пользу не первый год.

Вот, такой уровень народ уже покупает в США по $9000 + $3000 в год за обслуживание:

Вероятно, работает он там круглый год на сборе винограда и прочих сельско-хозяйсственных задачах.

Batu
2020-11-08 16:19:11
Petro пише:

Дякую за увагу до моєї теми, але більше я не буду підтримувати такого роду розмову

И это мудро. Термин робот придумал как раз Айзек Азимов. А уже потом он стал общепринятым и появился в википедии

Petro
2020-11-08 14:40:48
Batu пише:
Petro пише:

Роботом не я його назвав, я просто читав визначення слова робот..., і вам раджу почитати

Тема так называется)) Можно я не буду перечитывать  Айзека Азимова?

Можете перечитати, якщо вам до вподоби наукова фантастика, але є наукове визначення терміна робот:

Ро́бот (від чеськ. robota) — автоматичний пристрій, що призначений для виконання виробничих та інших операцій, які зазвичай виконувались безпосередньо людиною. Для опису автоматичних пристроїв дія яких, не має зовнішньої схожості з діями людини, переважно використовується термін «автомат».

У більшості випадків сучасні роботи промислового призначення — це «руки», маніпулятори, закріплені на основі і призначені для виконання одноманітної роботи типу складання, переміщення. До роботів також належать мобільні пристрої, що працюють у небезпечних для людини середовищах і керовані дистанційно, наприклад роботи, що працюють на великих водних глибинах, у космосі, пристрої військового призначення (ведення розвідки, розмінування, доставка боєприпасів тощо) та ін., а також роботизовані іграшки.

Робот може реалізуватися як керований системою керування електромеханічний, пневматичний, гідравлічний пристрій або їхня комбінація, основне призначення якого — заміна людини на виробництві, небезпечних чи шкідливих середовищах, побуті тощо.

Робот може безпосередньо виконувати команди оператора, може працювати по заздалегідь складеній програмі або дотримуватись набору загальних вказівок з використанням технології штучного інтелекту. Ці завдання дозволяють полегшити або зовсім замінити людську працю на виробництві, в будівництві, при роботі з важкими вантажами, шкідливими матеріалами, а також в інших важких або небезпечних для людини умовах.

Дякую за увагу до моєї теми, але більше я не буду підтримувати такого роду розмову

Batu
2020-11-08 14:28:06
Petro пише:

Роботом не я його назвав, я просто читав визначення слова робот..., і вам раджу почитати

Тема так называется)) Можно я не буду перечитывать  Айзека Азимова?

Petro
2020-11-08 13:57:37

Роботом не я його назвав, я просто читав визначення слова робот..., і вам раджу почитати

Batu
2020-11-08 13:51:57

За изобретение 5. Но, называть это роботом и пытаться извлечь экономический эффект не вижу перспектив. Нечто типа трактора только вместо руля некое другое устройство. В чем фишка?

Petro
2020-11-08 13:45:40

Scene-0-00_00_10_777.jpeg

cats.jpg

Scene-0-00_00_25_692.jpeg

Scene-0-00_02_14_934.jpeg

Платформа має радіо керування через пульт, це фактично є конструктор, з якого можна збирати різні варіації та комплектації:
4*4:
https://www.youtube.com/watch?v=yVKl7iql6Tw
2*4:
https://www.youtube.com/watch?v=gnU3n7FStTk
2*3:
https://www.youtube.com/watch?v=ysyMyu5oKUo
2*4мінімашина:
https://youtu.be/LaMEKxqoQiw

Маса приблизно 100кг, макс швидкість приблизно 11км за год.

Переможе в аукціоні максимальна ставка, але при умові, що вона перевищить мінімальну суму, за яку я готовий віддати саморобку.

Контакти для запитань
0бб8876125
0978б58114

а також можна писати в тему свої запитання.

Всіх кого цікавить така техніка прошу писати в темі свої ставки.

Підвал форуму