Ви не увійшли.
Интересно вы уже реализовали идею? Есть пару идей на эту тему
Хм, цікаве рішення. Дякую, що поділилися!
Але, чи буде це працювати якщо немає лінії заземлення (землі, чи нуля), бо живлення буде від тієї ж батарейки, тощо?
Можна використовувати будь-які піни Arduino як сенсорні кнопки (https://playground.arduino.cc/Code/CapacitiveSensor/) і наприклад DFPlayer Mini щоб відтворювати треки з micro sd.
В оригінальному пристрої програма вже написана, і потрібно тільки записати аудіо файли на sd карту, ніяких маніпуляцій на початковому рівні робити не потрібно.
Тобто той оригінальний пристрій максимально котовий до стороннього користувача без знань Ардуіно.
Мені також це і потрібно.
Як я бачу, там дається можливість користувачу самому писати програми, можливо виробник плати надає уже готові. Наскільки вони Вам важливі? Тобто можна створити щось своє зі схожим функціоналом і самому для нього розробляти програми, але якщо хочете використовувати уже готові від того виробника, то доведеться повторити його плату з тими ж компонентами (мікросхемами).
Прототип за ціною одного екземпляру виробу ніхто Вам не розробить.
Скиньте контакти в пошту.
Я зараз бачу можливість купити готову плату Touch Board від Bare Conductive за ~3500 грн за 1 одиницю. Але, саме ця плата не влаштовує мене по деяким параметрам, вона більша, складніша і функціональніша. Мені треба її спростити та зменшити по габаритам, і ще бажано збільшити кількість кнопок.
Тому по вартості орієнтуюся на цю ж ціну з урахуванням, що нова плата буде простіша і українського локального створення.
На першому етапу не потребую готової красивої єдиної плати, а готовий до зробленої з компонентів та з кодом (ось тут деякі деталі по коду від Bare Conductive - https://www.bareconductive.com/blogs/resources/how-to-write-code-for-the-touch-board),
потрібен працюючий прототип.
Зараз для мене головне отримати виріб, який би я міг як і Touch Board від Bare Conductive:
- підєднав до елементів живлення (2хАА, чи таблетки-блістери типу CR2320, тощо);
- вставити SD карту з аудіо файлами;
- підєднати до динаміка;
- приєднати будь-які кнопки, чи навіть просто провода і торканням до них вмикалися аудіо-файли.
Після такої першої розробки і випробування в дії буду рухатись в сторону розробки єдиної гарної плати, замовлення якоїсь початкової кількості, тощо.
Тому прошу поділитися думками яким чином це зараз можливо зробити у найпростішому вигляді?
Чи тут у форумі шукати того, хто допоможе з протитипом, чи ж це не тут
P.S. Або якщо я взагалі не так собі уявляю, як воно має бути, то прошу підказати з чого починати, куди рухатись, що саме розробляти на першому етапі? Я з цим стикаюся вперше, сам не працюю з Ардуіно, хоча навички паяння маю, і прості конструкцію збираю. Та зараз шукаю того, хто допоможе з розробкою з нуля беручи за основу вже існуючий готовий виріб Touch Board від Bare Conductive.
Якщо Ви про готовий модуль, то хто Вам заважає припаятися до сенсорного майданчика на модулі?
Чи Вам потрібна готова красива плата, яку хтось розведе, замовить і напаяє мікросхем? Таке можна організувати, але питання, скільки штук Ви замовите?
Nшт TTP223 + 1шт мікроконтролер на вибір.
Дякую, за вашу підказку та відповідь!
Та, мені потрібно, щоб кнопки були не якісь вже готові, а були як у Bare Conductive вільними: хочеш торканням до яблука вмикай музику, а хочеш торканням до аркушу паперу, на якому нанесена токопровідна фарба. Тобто кнопки саме сенсорні, такі, щоб наприклад на аркуш паперу вивести їх і малі діти 1-2 рочки могли натискати інтуітивно.
Nшт TTP223 + 1шт мікроконтролер на вибір.
Приклад як можна викосритовувати цей оригінальний пристрій з сенсорними кнопками:
Товариство, всім добрий день!
Підкажіть будь ласка чи є тут ті, хто може на платній основі створити простіший аналог на плату програвання звукових файлів, і ці файли мають вмикатися дотиком пальця. За основу беру існуючу плату Touch Board від англійського виробника Bare Conductive.
https://www.bareconductive.com/collections/touch-board
Але, моє завдання:
- плата має бути дещо простіще з меншим функціоналом;
- якщо це можливо, то збільшити кількість ємністних сенсорних кнопок більше ніж 12 у Touch Board;
- зменшити габарит плати по товщині (зробити без 3,5мм audio socket, без USB розʼєму, тощо).