Ви не увійшли.
Усім доброго дня!
Хочу поділитись інформацією стосовно 3.2" TFT LCD Touch shield Mega і можливих проблем з ним.
Про все по-порядку:
Купив на днях ардуінку Мега (клон) і 3.2" TFT LCD Touch shield Mega:
http://arduino-ua.com/prod243-Arduino_Mega_2560
http://arduino-ua.com/prod199-32_TFT_LCD_Touch_shield
Доставили швидко, товар досить якісний, як на китайця (на Мезі один роз'єм був запаяний криво, але враховуючи економію в 782 грн -- на таке можна закрити очі).
Першим ділом запустив приклад з бібліотеки з кнопками, так як він найбільш красивий, як на мене:
https://www.youtube.com/watch?v=cgWdHNH14Yo
і тут почалися проблеми...тачскрін не реагував коректно, а екран світив дуже-дуже тускло. серед білого дня його майже не було видно..не говорячи вже про темне приміщення.
Почались "танці з бубном"..Почав з тачскріна. Пробував калібрувати програмно. Загружав різні скетчі. Тачскрін або не реагував взагалі (скетч з калібруванням) або працював при натисканні і зависав (скетч з кнопками і малюванням)
При цьому неважливий тип підключення ардуінки по живленню -- чи USB, чи від зовнішнього джерела. Інтернет і гугл усердно мовчав, тож два дні пішло на те, щоб виявити брак у апаратній частині:
http://arduino-ua.com/docs/sch-itdb02-mega.pdf
перемикач SWITCH-1 виявився поломаним (без рухомої металевої частинки). По схемі видно, що напруга з даного перемикача подається лише на ІС5 - 74HC365 http://www.nxp.com/documents/data_sheet/74HC_HCT365.pdf -- мікросхема буфер, яка якраз і відповідає за під'єднання тачскріна до ардуінки! Після запаяння перемички на місці перемикача тачскрін почав працювати ідеально.
Далі настала черга підсвітки. Програмна зміна яскравості/контрасту нічого не дала. Навчений гірким досвідом тачскріна, я зразу ж перейшов до схеми і вуаля! Виявилось, що китайці банально запаяли резистор R1 не 10Ом, як вказано на схемі, а 100Ом. Тож на підсвітку екрану струм поступав у десять раз менший відповідно. Випаявши smd резистор (він там, слава Богу, один) і замінивши його на звичайний (такого маленького планарного на 10 Ом під руками не було, а місця там хватає, бо на платі Меги напроти дискретних елементів немає), я нарешті довів свій екранчик до пуття. Правда, при цьому зробивши мікротріщину на склі екрану
Тож будьте уважні, скло в даному LCD дуже тоненьке та крихке і при багаторазовому вставлянні у роз'єми Меги, потрібно бути вкрай обережним.
Я не виставляю ніяких претензій магазину, та й екран міняти не збираюся (особливо враховуючи тріщину на склі з моєї вини) та і альтернативи даному LCD модулю на жаль не бачу. Особливо в ціновій категорії і повній відповідності до пінів Меги.
Лише хочу поділитись інформацією, можливо у когось будуть такі ж проблеми і дана тема зекономить комусь пару днів мороки.