#1 2018-01-24 12:11:37

ВолодимирК
Участник

Arduino & Nextion

Всім привіт роблю проект для свого котла на ардуіно і для керування використовую дисплей Nextion у мене в проекті 4 датчика dht, 1 ds18b20, реле для управління насосом. Принцип роботи такий: 4 датчика передають показання на текст в дисплей по rx і tx постійно, насос має включатися при натисканні на кнопку яка передає число на порт теж по rx і tx. Проблема в тому що коли датчики передають на дисплей свої дані число з кнопки прийти на порт неможе і відповідно ардуіно не включить насос так як rx і tx зайняті датчиками. Пробвав рішити проблему затримками щоб не постійно передавалося а через 2 - 5 - 10 секунд ситуація незмінилася тільки при десь 10 раз натисканні на кнопку приходило число на порт. Моє вирішення зробити просто на кнопку оновлення текста на дисплеї з показниками температури, але хотілося б щоб воно само показувало без натискання кнопки. Прошу допомоги може хтось знає як можна вирішити цю проблему.

#2 2018-01-24 12:17:17

vvr
Участник

Re: Arduino & Nextion

реже опрашивайте датчики.
температуру достаточно опрашивать раз в минуту.

#3 2018-01-24 14:36:57

Вячеслав Азаров
Участник
Из Запорожье

ВолодимирК пишет:

Всім привіт роблю проект для свого котла на ардуіно і для керування використовую дисплей Nextion у мене в проекті 4 датчика dht, 1 ds18b20, реле для управління насосом. Принцип роботи такий: 4 датчика передають показання на текст в дисплей по rx і tx постійно, насос має включатися при натисканні на кнопку яка передає число на порт теж по rx і tx. Проблема в тому що коли датчики передають на дисплей свої дані число з кнопки прийти на порт неможе і відповідно ардуіно не включить насос так як rx і tx зайняті датчиками. Пробвав рішити проблему затримками щоб не постійно передавалося а через 2 - 5 - 10 секунд ситуація незмінилася тільки при десь 10 раз натисканні на кнопку приходило число на порт. Моє вирішення зробити просто на кнопку оновлення текста на дисплеї з показниками температури, але хотілося б щоб воно само показувало без натискання кнопки. Прошу допомоги може хтось знає як можна вирішити цю проблему.

Наймiть профессiоналiв. Сторiнок форуму дуже замало щоб разтлумачити як зробити автомат керування котлом, та ще й з графiчним кольоровим дiсплеем.

#4 2018-01-24 14:53:02

cncserge
Участник
Из Полтава

ВолодимирК пишет:

Вот мое обявление
https://www.olx.ua/obyavlenie/razrabotka-elektroniki-programmirovanie-mikrokontrollerov-avr-arduino-IDvJdCM.html#e498370c92
Обращайтесь, с такими дисплеями работал, и автоматику для пилетных котлов делал...
mini_P80108-135302_20180124-1359.jpeg

Редактировался cncserge (2018-01-24 15:02:34)

#5 2018-01-24 15:44:39

Вячеслав Азаров
Участник
Из Запорожье

Могу оказать консультации и помощь в проектировании, или полностью реализовать ваш проект.
https://sites.google.com/view/simplest/services

Редактировался Вячеслав Азаров (2018-01-24 15:46:48)

Быстрое сообщение

Введите сообщение и нажмите Отправить

Подвал раздела