#26 2020-11-29 00:26:07

ivanovich
Учасник
Зареєстрований: 2020-11-28

Re: Чому Український сайт російськомовний???

trackball пише:
Віктор пише:

Я сер'йозно. Чому так? І кнопки переходу на українську нема. Сайт веде сепаратист? Зараз ви всі закидаєте мене тапками і скажете какая разніца. Але ж я як споживач, маю право отримувати продукт своєю мовою. Просто тому що я споживач, я проживаю в країні Україна, і я просто хочу отримувати продукт своєю домашньою мовою, а не мовою національних меншин... Чи невже російськомовні ардуїнщики, мають на стільки низький IQ, що не розуміють української?

То в чому ж справа?

Ви ж розумієте що це не про політику я написав?  hmm

А якщо б сайт був англiйскою чи французською? А якщо турецькою? Ви, батюшка, бува, не русофоб?
А если бы сайт был на английском или на французском? А если на турецком? Вы, батюшка, случаем не русофоб?
What if the site was in English or French? And if in Turkish? You, father, are you not a Russophobe?
Et que serait un site utilisé en anglais chi français? Et qu'en est-il du turc? Vi, père, boo, pas un russophobe?
Ve İngilizce chi french'de bir site nasıl kullanılır? Peki ya Türkçe? Vi, baba, boo, Russophobe değil mi?

P/S: Включи гугл переводчик и будет тебе счастье. Все сайты как один на украинский будут переведены.
Компьютер купил, пользоваться не купил... (Это про IQ)

не поймет он на любом языке !!!!!

Неактивний

#27 2020-11-29 14:05:28

renoshnik
Учасник
Зареєстрований: 2017-04-03

дебилы

Неактивний

#28 2020-12-01 00:57:51

ivanovich
Учасник
Зареєстрований: 2020-11-28

Віктор пише:

Нічого що сьомий рік війни з росією? Сьомий, люди!!! То для вас я і нацист і фашист і т.д.
Звістно ж я на підтримку українців і не розраховував. Просто думав що я не один в цій зросійщеній країні. Просто думав... Не звертайте уваги.

Кстати а где война ? Ты откуда вообще ? И кто обьявлял войну ,кому ? Ты вообще о чем ?

Неактивний

#29 2020-12-01 08:20:27

vvr
Учасник
Зареєстрований: 2015-04-12

ivanovich пише:
Віктор пише:

Нічого що сьомий рік війни з росією? Сьомий, люди!!! То для вас я і нацист і фашист і т.д.
Звістно ж я на підтримку українців і не розраховував. Просто думав що я не один в цій зросійщеній країні. Просто думав... Не звертайте уваги.

Кстати а где война ? Ты откуда вообще ? И кто обьявлял войну ,кому ? Ты вообще о чем ?

а вот ты нахрена здесь срачь политический продолжаешь

Неактивний

#30 2020-12-01 11:09:08

Nefreemen
Учасник
З Киев
Зареєстрований: 2015-12-19

Я здесь когда то встречал вопросы на английском так же и ответы. К большому сожалению ТС не понял банальную вещь, форум это ОБСУЖДЕНИЕ а не какой то ПРОДУКТ, здесь каждый вправе обсуждать тему на том языке на котором ему удобно. Действительно получился срач.

Неактивний

#31 2020-12-04 23:18:35

Veritate
Учасник
Зареєстрований: 2020-12-02

Главное чтоб все понимали , а на каком языке , не важно .

Телетрейд

Остання редакція Veritate (2020-12-05 13:48:02)

Неактивний

#32 2020-12-05 12:50:37

Kaka
Учасник
Зареєстрований: 2018-03-21

Veritate пише:

Ну, это тебе не важно. А вот для Віктор - важно.

Неактивний

#33 2020-12-08 15:40:53

uraaaa
Учасник
Зареєстрований: 2020-12-08

Форум український і домен в нього ua, отже спілкування має бути лише українською мовою. "Чтоби всє панімалі, а на каком язикє нє важно" - важливо, адже війна на сході України, яку ініціювала росія, триває з квітня 2014 року. Соромно спілкуватися мовою агрессора під час війни. Уявіть, якби громадяни СРСР під час Великої Вітчизняної війни спілкувались би німецькою мовою. Це ж абсурд.

Неактивний

#34 2020-12-08 17:07:08

vvr
Учасник
Зареєстрований: 2015-04-12

половина бойцов на востоке говорят на русском.
пойди им расскажи что они должны делать......

Неактивний

#35 2020-12-17 14:48:50

asolovienko
Гість

Підтримую.
Домен українский, працюєте в Україні. Сайт має бути україномовний, або, принаймні, можливість обрати  українську мову. Також мова імейлів має бути українскою. Це недорого коштує. Или "Какая разница..."?

#36 2020-12-17 15:06:02

Batu
Учасник
З Харьков
Зареєстрований: 2017-11-08

Kaka пише:
Veritate пише:

Ну, это тебе не важно. А вот для Віктор - важно.

Значит он на сайте не по теме, а что б срач поднять.

Неактивний

Швидке повідомлення

Введіть повідомлення і натисніть Надіслати

Підвал форуму