#1 2020-10-17 08:00:06

Віктор
Учасник
Зареєстрований: 2019-02-10

Чому Український сайт російськомовний???

Я сер'йозно. Чому так? І кнопки переходу на українську нема. Сайт веде сепаратист? Зараз ви всі закидаєте мене тапками і скажете какая разніца. Але ж я як споживач, маю право отримувати продукт своєю мовою. Просто тому що я споживач, я проживаю в країні Україна, і я просто хочу отримувати продукт своєю домашньою мовою, а не мовою національних меншин... Чи невже російськомовні ардуїнщики, мають на стільки низький IQ, що не розуміють української?

То в чому ж справа?

Ви ж розумієте що це не про політику я написав?  hmm

Неактивний

#2 2020-10-17 08:39:12

vvr
Учасник
Зареєстрований: 2015-04-12

Re: Чому Український сайт російськомовний???

я, например, украинский язык в школе не изучал.
говорить более менее могу, понимаю, но писать правильно не умею - ррраз.
здесь украинский никто не запрещает - дддва
это единственный форум по ардуиновской тематикев Украине - трррри
это частный форум и на каком языке его вести решает владелец - ......
хотите чтобы всё было на родном державном языке (я только за) - организуйте...

Неактивний

#3 2020-10-17 17:30:29

Юрий7
Гість

Я вважаю, що Ви не маєте права вимагати у людей на якій мові їм потрібно писати їх власний сайт. Якщо Вам зручніше читати українською мовою, то Вам варто перекласти цей сайт на українську мову. Наразі перекладачів вистачає. І можете зробити свій власний сайт на українській, щоб для таких людей як Ви завжди був вибір.

#4 2020-10-19 00:17:19

Віктор
Учасник

На кожного українця найдеться два антиукраїнця. Дякую за відповідь. Все зрозуміло

Неактивний

#5 2020-10-19 07:37:27

vvr
Учасник

Віктор пише:

На кожного українця найдеться два антиукраїнця. Дякую за відповідь. Все зрозуміло

а ви, бува, не родич Фаріон?
а то ваша заява на шалений дебільний націоналізм скидається.

Неактивний

#6 2020-10-19 13:34:16

Віктор
Учасник

Нічого що сьомий рік війни з росією? Сьомий, люди!!! То для вас я і нацист і фашист і т.д.
Звістно ж я на підтримку українців і не розраховував. Просто думав що я не один в цій зросійщеній країні. Просто думав... Не звертайте уваги.

Неактивний

#7 2020-10-19 18:44:28

vvr
Учасник

а кто вас здесь назвал нацистом и фашистом.
что то у вас совсем полный кавардак.
а вот ставить под запрет другие языки - это уже к тому приведёт.
а в береговском районе закарпатья половина населения окромя мадярского ничего не знает, хотя граждане нашей страны.
и что с ними делать)))).
ладно, здесь ардуино, а не политика.

Неактивний

#8 2020-10-20 10:59:41

Kaka
Учасник
Зареєстрований: 2018-03-21

Віктор пише:

А про що? Срана політота і є!

Неактивний

#9 2020-10-20 11:33:24

Mishka
Учасник
Зареєстрований: 2019-11-18

84806afeb5e20a1dd2374e95b62a5c2b.gif

Неактивний

#10 2020-10-21 07:10:19

Віктор
Учасник

Просто у тебе під вікнами не ходить п'яний удмурт з автоматом. Тоді по іншому заговорив би. І не на політичні теми, а про те як у тебе забирають машину чи квартиру... Дружину

Неактивний

#11 2020-10-21 07:16:37

vvr
Учасник

у нас демократична багатонаціональна країна.
ниття деяких суперпатріотів розколює її більше ніж російська пропаганда і агресія.

Неактивний

#12 2020-10-21 09:08:04

Kaka
Учасник

Віктор пише:

Просто у тебе під вікнами не ходить п'яний удмурт з автоматом.

А у тебе ходить? Так може краще займатися прибиранням під вікнами, ніж за мову форуму боротися?

Неактивний

#13 2020-10-27 12:36:54

trackball
Учасник
Зареєстрований: 2020-10-27

Віктор пише:

Я сер'йозно. Чому так? І кнопки переходу на українську нема. Сайт веде сепаратист? Зараз ви всі закидаєте мене тапками і скажете какая разніца. Але ж я як споживач, маю право отримувати продукт своєю мовою. Просто тому що я споживач, я проживаю в країні Україна, і я просто хочу отримувати продукт своєю домашньою мовою, а не мовою національних меншин... Чи невже російськомовні ардуїнщики, мають на стільки низький IQ, що не розуміють української?

То в чому ж справа?

А якщо б сайт був англiйскою чи французською? А якщо турецькою? Ви, батюшка, бува, не русофоб?
А если бы сайт был на английском или на французском? А если на турецком? Вы, батюшка, случаем не русофоб?
What if the site was in English or French? And if in Turkish? You, father, are you not a Russophobe?
Et que serait un site utilisé en anglais chi français? Et qu'en est-il du turc? Vi, père, boo, pas un russophobe?
Ve İngilizce chi french'de bir site nasıl kullanılır? Peki ya Türkçe? Vi, baba, boo, Russophobe değil mi?

P/S: Включи гугл переводчик и будет тебе счастье. Все сайты как один на украинский будут переведены.
Компьютер купил, пользоваться не купил... (Это про IQ)

Неактивний

#14 2020-10-29 05:13:19

Віктор
Учасник

Просто ви поневолені люди. Ви відцуралися своєї мови, відцураєтесь і батьківщини. А я для вас селюк і телепень. Та от хто ви? Перебіжчики? Підлизи? Зрадники? Малороси. Хтось, та тільки не українці. Хай би хоч на китайській мові був сайт та тільки не на мові загарбника.
Політика? Це не політика хлопці, це горе!

Але... З ким я говорю?

Остання редакція Віктор (2020-10-29 05:15:03)

Неактивний

#15 2020-10-29 08:43:00

vvr
Учасник

Ось такі, як ви великі патріоти, і допомагають окупантам, розколюючи країну за мовною ознакою.
Я громадянин цієї країни.
Так. я думаю і в побуті розмовляю російською. І це ніяка агресія змінити не може. Я відвідував, відвідую і буду лазити як по російськомовних сайтів, так і по ресурсах на рідній мові.
І не треба нав'язувати своє бачення цих питань.
Це як релігія - не можна чіпати, табу ....

Неактивний

#16 2020-10-29 09:21:55

Віктор
Учасник

То ви українець? Це мабуть ви так досі не розумієте державної мови, що для Вас сайт пишуть на російській. Аби ви не відчували дискомфорту та не ламали язика, читаючи його на "єтай хахляцкай нищеброднай мовє". То чому я його повинен відчувати? Бо україномовних меншість? І всі вони селюки невмивані, нащо їм те розумне ардуїно.

Остання редакція Віктор (2020-10-29 09:27:53)

Неактивний

#17 2020-10-29 13:00:08

г0cть
Гість

Віктор пише:

Хай би хоч на китайській мові був сайт та тільки не на мові загарбника.?

Ось ми i визначились. Русофоб!

#18 2020-11-02 10:15:02

krabik
Гість

Віктор пише:

То ви українець? Це мабуть ви так досі не розумієте державної мови, що для Вас сайт пишуть на російській. Аби ви не відчували дискомфорту та не ламали язика, читаючи його на "єтай хахляцкай нищеброднай мовє". То чому я його повинен відчувати? Бо україномовних меншість? І всі вони селюки невмивані, нащо їм те розумне ардуїно.

Спробуйте зайти на піда****стичний форум ардуино.ру і задайте там якесь питання вказавши звідки ви, а потім розкажете де більший дискомфорт. Можете поцікавитись у студендтика Павел22855 який недавно прохав написати йому тут код. На ардуино.ру йому написали, безкоштовно, але при цьому макнули з головою у г... у звязку з тим що він з України.

#19 2020-11-02 10:52:05

vvr
Учасник

для справки - мудаков. козлов. сволочей и всяких других нехороших злых людей везде одинаковое соотношение с нормальными порядочными людьми.
и это не зависит от страны - Украина-ненька, россия или Гондурас...

Неактивний

#20 2020-11-02 13:28:09

Kaka
Учасник

krabik пише:

при цьому макнули з головою у г... у звязку з тим що він з України.

Не заметил чтобы макали.

Неактивний

#21 2020-11-02 14:01:54

Гість
Гість

г0cть пише:
Віктор пише:

Русофоб!

Ви русолюб? 
Але... Яка різниця. Чому нема кнопки перекладу? Була би ця кнопка, ні хто своє "фе" не висловив би. neutral

#22 2020-11-02 15:05:39

Carabas212
Учасник
З Chojnów
Зареєстрований: 2020-04-23

Я думаю стоит закрыть эту тему одним ответом и одной цитатой. По всем вопросам связанным с сайтом обращайтесь к администрации сайта.  Как говорил Марк Твен - Никогда не спорьте с идиотами. Вы опуститесь до их уровня, где они задавят своим опытом.

Неактивний

#23 2020-11-06 12:31:29

Гв0сть
Гість

Ви впевнені що саме Марк Твен це говорив?? smile

#24 2020-11-10 21:03:08

г0cть
Гість

Гість пише:
г0cть пише:
Віктор пише:

Русофоб!

Ви русолюб? 
Але... Яка різниця. Чому нема кнопки перекладу? Була би ця кнопка, ні хто своє "фе" не висловив би. neutral

https:// support.google.com/chrome/answer/173424?co=GENIE.Platform%3DDesktop&hl=uk

#25 2020-11-29 00:19:49

ivanovich
Учасник
Зареєстрований: 2020-11-28

Віктор пише:

Просто ви поневолені люди. Ви відцуралися своєї мови, відцураєтесь і батьківщини. А я для вас селюк і телепень. Та от хто ви? Перебіжчики? Підлизи? Зрадники? Малороси. Хтось, та тільки не українці. Хай би хоч на китайській мові був сайт та тільки не на мові загарбника.
Політика? Це не політика хлопці, це горе!

Але... З ким я говорю?

а зачем ты говоришь если считаешь недостойными ? здесь люди интересуются ардуино и тебя многие поняли на украинском ? я живу на Донбассе и под окнами у меня не ходят ни русскии с балалайкой ни удмурдты … мой язык русскии и родина украина и я работал на благо своей родины больше 40 лет !!! и никого не предавал ни предков своих отдавших жизни в 40х годах …
а ты селюк и телепень если поднимаешь такие вопросы на таком сайте !!!! иди на сайты обсуждающие твои проблеммы...

Неактивний

Швидке повідомлення

Введіть повідомлення і натисніть Надіслати

Підвал форуму