Відповісти

Введіть повідомлення і натисніть Надіслати
Параметри

Назад

Огляд теми (нові повідомленні вгорі)

г0cть
2023-07-04 23:44:47

Это жжжжжж неспроста ....

Kagitfb
2023-07-01 09:24:50

Знайшов і вже було навчання. Що саме вас цікавить? Ви хотіли запропонувати свої послуги?

serafim
2023-06-30 19:02:01

чому припинилася дискусія? ви знайшли вчителя?

Moncr
2022-12-02 14:37:44

Писните на deynata75@gmail.com. Возможно чем то помогу.

Kagitfb
2022-12-02 11:24:02

Ви цілком праві. Я ще не вмію по цій темі правильно зформувати питання.

alex_dol
2022-12-02 10:32:57
Kagitfb пише:

Я вже писав раніше. Для того щоб знати з чого починати треба хоч щось знати. У мене немає ніяких знань і я не можу вчитись послідовно бо не знаю що за чим потрібно вчити. Щодо матеріалів в неті - справді багато. Але все розрізнені дані без будьякої послідовності. Це може вам здаватись диким чому я не знайшов через те що ви в темі. А для того кому це новинка - дуже важко зорзуміти порядок навчання.

Можливо вам треба спочатку навчитися правильно формувати запитання? Відкриваємо гугл вбиваємо фразу "уроки ардуино для начинающих", пропускаємо рекламу и перші ж посилання йдуть на уроки з послідовним вивченням платформи ардуіно. Там є абсолютно все для самостійного вивчення.

Kagitfb
2022-11-30 17:16:47

Я вже писав раніше. Для того щоб знати з чого починати треба хоч щось знати. У мене немає ніяких знань і я не можу вчитись послідовно бо не знаю що за чим потрібно вчити. Щодо матеріалів в неті - справді багато. Але все розрізнені дані без будьякої послідовності. Це може вам здаватись диким чому я не знайшов через те що ви в темі. А для того кому це новинка - дуже важко зорзуміти порядок навчання.

alex_dol
2022-11-30 09:58:31
Kagitfb пише:

Приклад - нещодавно намагався розбрати як зробити щоб ргб діод при кожному натисканні кнопки змінював колір на інший. Витративши 2 години часу я нічого не знайшов. Проте, мав би вчителя, то отримав би відповідь за 10 хвилин або менше.
Тому не погоджусь з вами - вчитель це ефективніше ніж колупати самому те в чому зовсім не розбираєшся.

Для того щоб отримати відповідь при самостійному пошуку - в перш чергу потрібно знати як вірно задати питання. А я того не знаю.

Ви намагаєтесь перестибнути через декілька тем, без їх вивчення нічого не вийде. Якщо вам потрібно зробити якусь одну конкретну річ - тоді, так, можна в когось спитати, якщо ви хочете розібратися в ардуіно - тоді тільки послідовно все вивчати не перестибуючи вперед. Всі навчальні посібники в гарній якості є у вільному доступі в інеті.
Я так розумію ви не хочете послідовно все вивчати, ви хочете щоб вам розтолкували якесь одне питання, що вас бентежить в даний час, ви знайдете людину і вона вам все розтлумачить, але крок вліво або вправо і ви знов опинитесь біля розбитого корита, так як теорії у вас не буде, буде тільки практика по окремому питанню. Житя буде вас постійно повертати на самий початок - на сві ті теми, що не вивчили.
Вирішувати вам: або вчити все довго, нудно, послідовно і бути гарним спеціалістом, або нахапатися якихось прикладів і нічого толком не знати.

Kagitfb
2022-11-29 18:56:20

Дякую. Написав на пошту

Roman1984
2022-11-29 18:52:08

Якщо тільки переписка, то можете звертатися до мене: petrovskyi.rv@gmail.com

Якщо задовольню ващі вимоги - тоді віддячите)

Kagitfb
2022-11-29 18:15:08

Також дуже хотілося б знайти того хто допоможе розібратись. І це не обовязково мають бути онлайн уроки зі звуком та відео. Це може бути банально переписка з мануалами та консультаціями.

Kagitfb
2022-11-29 18:13:34

Ось вам і підтвердження того що вчитель потрібен. Звідки мені знати що є азами ащо ні і з чого починати? Так само звідки я маю знати що кнопка називається тактовою? Для мене тести зі світлодіодами це елементарне і те з чого потрібно починати.  Розібравшись з простим світлодіодом я вирішив епрейти до ргб і на тому застряг з останньою задачею з кнопкою.

vvr
2022-11-29 18:10:16

Вам просто ещё рано разбираться с ргб светодиодами.
Надо начинать с азов.
Почитать о синтаксисе.
Помигать светодиодиком.
Разобраться как работает тактовая кнопка.
И как с ней работать ПРАВИЛЬНО.
Потом уже дальше идти.

Kagitfb
2022-11-29 18:06:17

Приклад - нещодавно намагався розбрати як зробити щоб ргб діод при кожному натисканні кнопки змінював колір на інший. Витративши 2 години часу я нічого не знайшов. Проте, мав би вчителя, то отримав би відповідь за 10 хвилин або менше.
Тому не погоджусь з вами - вчитель це ефективніше ніж колупати самому те в чому зовсім не розбираєшся.

Для того щоб отримати відповідь при самостійному пошуку - в перш чергу потрібно знати як вірно задати питання. А я того не знаю.

alex_dol
2022-11-29 17:35:42

Ні, не ефективніше: якщо розберетися самостійно - ви повністю вивчете тему питання, якщо спитаєте - отримаєте відповідь на своє питання, а слідом буде наступне питання і так далі поки повністью не зактиєте тему.

Підвал форуму