Відповісти

Введіть повідомлення і натисніть Надіслати
Параметри

Назад

Огляд теми (нові повідомленні вгорі)

Avazart
2019-05-05 15:09:09

Задание еще актуально?

Lic Control
2019-05-04 07:09:58

Ми розробили та виготовляємо контролер на базі Orange Pi Zero, що без проблем виконає вашу задачу:
LicControl TSD-i305
Більш детально про контролер можете почитати на нашому сайті.
Цей контролер запише на USB-флешку сигнали з 8 радарів, для цього у нього є 8 бінарних входів та зможе через комп'ютерну мережу та Internet передати дані куди завгодно. Оскільки контролер в локальній мережі відображається як звичайний комп'ютер з дисками, ви зможете зчитувати архіви даних коли вам зручно. Кількість інформації, що буде зберігатися, обмежена тільки розмірами USB-флешки чи зовнішнього диску. У контролера є годинник, що автоматично синхронізується з сервером, тому час буде вказано максимально точно. Живлення нескладно організувати від 24В.

Diver
2019-04-29 17:13:16

нолик добавьте... - получите отклики.
Формула стандартная, и вам наверняка известная:  БЫСТРО-ДЕШЕВО-НАДЕЖНО

Вячеслав Азаров
2019-04-23 17:27:05

Нет не возьмусь. Я не такой асс, к сожалению. Жаль.

Nomerigor
2019-04-23 17:23:28
Вячеслав Азаров пише:

А что или кого вы ищите? На фрилансхант вам сделали хорошие предложения. Стоимость разработки может сильно меняться от качества инженерной проработки и, казалось бы, несущественных деталей. Лучше сами огласите гонорар. Я можу розрахувати i виконати, але є деякi технiчнi запитання, стосовно роботи детектору, пiдключення до iнтернету, хмари, мережi живлення тощо. Без вiдповiдi на деякi неможливо визначити складнiсть. Залiзо поки-що непотрiбно.


Там всего один вариант живой, но долгий срок мне не подходит,
4000  готовы платить срок неделя

Вячеслав Азаров
2019-04-23 17:15:03

А что или кого вы ищите? На фрилансхант вам сделали хорошие предложения. Стоимость разработки может сильно меняться от качества инженерной проработки и, казалось бы, несущественных деталей. Лучше сами огласите гонорар. Я можу розрахувати i виконати, але є деякi технiчнi запитання, стосовно роботи детектору, пiдключення до iнтернету, хмари, мережi живлення тощо. Без вiдповiдi на деякi неможливо визначити складнiсть. Залiзо поки-що непотрiбно.

Nomerigor
2019-04-23 15:54:30

Необхідно створити прилад  на базі Arduino (Rasbery) для запису роботи  радарів в реальних умовах. а саме кількість спрацювань радару у часі.

Радар стандарний - це пристрій що виявляє пішохода. (коли бачить спрацьовує реле, закривається контакт, коли не бачит відкриває)

ДО пристрою має під’єднуватися два радари. https://storage.ua.prom.st/1223498_optex_oa_203c_ru.pdf


На виході маємо отримати масив даних із двома змінними (час(у мілісекундах) , закрито/відкрито) для кожного радару окремо

Час має бути  реальний точний в мілісекундах.

Розрахувати  пам’ять на 100 000 подій в день
Бажано  автономне живлення (можливий варіант підключення  до 24 V)

Також потрібно передбачити  вивантаження даних у хмару (декілька разів на день)

Прошу зазначити вартість розробки програми, інтеграції із хмарою, без урахування вартості заліза (придбаємо все що порекомдуєте).

Якщо ви з Дніпра то взагалі супер.

Підвал форуму